• $8,7023
  • €10,3695
  • 499.32
  • 1414.15
11 Haziran 2021 Cuma

10 Haziran Güneş Tutulmasının bizlere mesajı

Yeni Ay Güneş Tutulması, yeni bir başlangıcı temsil ediyor. Kanlı Ay bizim için hangi yolu temizlediyse artık nereye gittiğimizi görmeye başlayabiliriz.

Şu anda nerede olursak olalım, bu Güneş Yeni Ay Tutulması doğru yönde ilerlememizi sağlayacak. Yeniyi kucaklama zamanını işaret ediyor gökyüzü.

Sizin için mücadele eden sizi seven her şeye güvenin. Bilin ki, düşmesi gerekenler düşecek, kalması gerekenler kalacak. Tutulmaların doğası ve gücü budur.

KOÇ: BU AY FARKINDALIK DÖNÜŞÜM ENERJİSİ HAKİM SİZLER İÇİN

Haziran size nasıl bir yol izlemeniz gerektiğini, iş hayatınızda, eğitiminizde neler yapacağınızı öğretecek. Çünkü konuşmalarınız, topluluk ilişkileriniz ve yakın çevrenizle ilgili hızı artıracak. Venüs ile sevdiklerinizin desteğine sahip olacaksınız. Yönetici gezegeniz Mars hakkınız olanı almanız için destekleyecek sizleri.

BOĞA: MADDİ VE MANEVİ KAZANMA ZAMANI

Yönetici gezegeniniz Venüs aşk ve iş hayatınızı yeniden yapılandırmak için etkisini göstermeye başlıyor. Pek çok şeyi keşfedeceğiniz, enerjilerle karşı karşıyasınız. Bir sonraki büyük hamlenizi ve kariyer girişiminizi yeniden gözden geçirmelisiniz. Hak edene hak ettiği şekilde davrandığınız da yaşam yolculuğunuzun hediyelerini almaya başlayacaksınız

İKİZLER: GÜNEŞ BURCUNUZDA KARANLIKLARINIZI ALT ETMENİZİ SAĞLAYACAK

Bildiğiniz gibi, yöneticiniz Merkür. 22 Haziran'a kadar burcunuzdan R Durağan konumda hareket edecek. Yeni Ay güneş tutulmasıyla muhtemelen yaşam tarzı değişikliklerinden, kariyer fırsatlarına kadar pek çok enerjiyle karşı karşıyasınız. Eğer yapmadıysanız, başlamak için asla geç değildir.

YENGEÇ: KENDİNİZİ SEVMEYİ ÖĞRENME VAKTİ GELDİ ÇATTI!

Venüs'ün 2 Haziran'da burcunuza geçişi, özellikle mali durumunuz ve ilişkileriniz söz konusu olduğunda, uyanışa geçecek, fark edecek, yenilenecek, kendinizi sevmeyi öğreneceksiniz. Bu size hak ettiğiniz bolluğu, huzuru elde etme fırsatı sunacak. Bu yüzden kalp çakranızı açık tutun. hatırlatacaktır.

ASLAN: UYANIYOR FARK EDİYOR KENDİNİZİ YENEREK YENİLENİYORSUNUZ

Her ne kadar kendinizi geçmiş korkularınız ile baskılasanız da bilinç düzeyiniz boyut atlayacak. Son 18 aydır ilişkilerinizi sarsan yeni ay güneş tutulmalarına ek olarak, Merkür aynı zamanda doğum haritanızda profesyonel bağlantılardan gelecek umutlarına kadar her şeyi yansıtma, gözden geçirme ve yeniden değerlendirme fırsatı sunuyor.

BAŞAK: ALIŞKANLIKLARINIZI YENİLEYECEĞİNİZ BİR AYDASINIZ.

Kariyerinizde önemli bir dönüm noktasına ulaşıyorsunuz. İç sesinizi dinlemenin mükafatını alacağınız enerjiler ile karşı karşıyasınız. İyi değerlendirin geç kalmadan, harekete geçin. Geleceğe merak ve ivme ile bakıyorsunuz, ancak Venüs'ün sosyal sektörünüzden geçişi size arkadaşlarınızın desteğine güvenmenizi hatırlatıyor.

TERAZİ: KENDİNİZİ KEŞFEDECEĞİNİZ YENİDEN YAPILANACAĞINIZ BİR DÖNGÜDESİNİZ

Yakalamanız gereken enerji Merkür Durağan konumunda. Bu nedenle, özellikle de dürtüsel olarak enerjileri dikkate almalısınız. Şimdi istediğiniz fırsatlara dikkat etmeye çalışın. Işıltılı Venüs enerjisi ile iş ve özel hayatınızı yeniden yapılandırmanız mümkün. Büyük çabanızla da tam olarak destekleneceksiniz.

AKREP: SİZİ KENDİNİZE KÜSTÜREN ENERJİLERDEN TEMİZLENİYOR VE YÜKSELİYORSUNUZ!

Haziran ayı boyunca İkizler mevsiminin enerjisiyle ilgili karşı koyamayacağınız bir şey var. Merkür Durağan konumun kötü şöhretli etkilerine ek olarak, yeni ay güneş tutulmasıyla maddi - manevi borçlarınızı yenileyeceksiniz. 2 Haziran'da Venüs ve Mars 11 Haziran'da kariyer sektörünüze ışık tutacak.

YAY: HERŞEYİ ADALET VE DÜRÜSTLÜK İLE DEĞERLENDİRECEĞİNİZ ENERJİLER İLE KARŞI KARŞIYASINIZ!

Haziran ayının yeni ay güneş tutulması uzlaşma, müzakereler ve diğer önemli konuları yeni başlangıçları getirecek. 11 Haziran'da Mars'ın Aslan burcuna geçişi, bakış açınızı değiştirecek ve bu da elinizdeki durumun daha büyük resmini görmenizi sağlayacak. Bu sayede hem maddi hem de manevi anlamda kazanacaksınız.

OĞLAK: HAYAT DİNAĞİMİNİZİ YENİDEN DEĞERLENDİRECEKSİNİZ!

Günlük hayatınızda üstlendiğiniz maddi manevi sorumlulukları yeniden yapılandırabileceğiniz enerjiler hâkim. Venüs 2 Haziran'da önemli kişilerden ve diğer insanlardan öğrendiğiniz yaşadığınız zararları tartma zamanı. Şimdi sizi sevdiklerinize ve ihtiyacınız olan desteğe yaklaştıracak, uyandıracak enerjilerle karşı karşıyasınız.

KOVA: KALBİNİZDEKİ YOK SAYDIĞINIZ ÇOCUKLA YENİDEN BAĞLANTI KURACAĞINIZ ENERJİLER İLE KARŞI KARŞIYASINIZ.

Haziran ayında gerçekleşecek yeni ay güneş tutulması eğlence, yaratıcılık, tutku, romantizm ve kendini ifade etme ile ilgili konuları uyanışa geçirecek. Yaşamlarınızda, ister aşk açısından isterse yaratıcı düşünceleriniz açısından heyecan verici bir yeni başlangıcı başlatma fırsatını ortaya çıkaracak. Gezegen yöneticilerinizin ikisi de Satürn ve Uranüs bu yıl ikinci kez karşı karşıya gelecek, Yaşam temellerinizi sarsacak ve potansiyel olarak kaynaklarla ilişkinizde devrim yaratacak.

BALIK: KORKULARINIZDAN KAYGILARINIZDAN ARINACAĞINIZ YENİ BAŞLANGIÇLAR YAPACAĞINIZ ENERJİLER İLE KARŞI KARŞIYASINIZ

Bazı Balık burçları yeni bir eve bile taşınabilir veya yaşam alanlarını yeniden şekillendirmeye karar verebilir. Her iki durumda da, bir şey sizi çocukluğunuza geri götürecek ve bu süreçte bazı önemli yapboz parçalarını bir araya getirmeniz özgürleşmeniz mümkün olacak. Hiç beklemediğiniz bir anda Venüs'ün geçişi sizi aradığınız büyüleyici aşk hikayesiyle karşılayabilir.

<p>İzmir'de HDP'nin İl Başkanlığı binası önünde çatışma çıktı. Polis bölgeye giriş çıkışları durdurd

HDP İzmir il binasında çatışma: Polis bölgeye giriş çıkışları durdurdu

Ankara'da muhteşem 'yarım ay' manzarası

Yalova kıyılarından 9 günde 1478 metreküp müsilaj toplandı

İstanbul'da ''Yeditepe Huzur Uygulaması'' gerçekleştirildi