• $7,485
  • €9,0465
  • 442.065
  • 1556.77
03 Aralık 2012 Pazartesi

Volkan'a duacı

F.Bahçe'yi zirveye taşıyabilecek bir maçtı ama fırsat kullanılamadı. Maçta eğer F.Bahçe kalesinde Volkan olmasaydı, Kayseri galip bile gelirdi. Nitekim ilk devre her iki takımın üçer pozisyonu vardı. Ancak 42. dakikada sağdan ortaya Bobo'nun vurduğu kafa, öbür tarafa bakan Volkan'ın göğsüne çarptı ve gol olmadı. Tabii Bobo'nun pozisyonu ofsayt da olabilirdi...
İlk yarı, oyun orta sahada sıkıştı. F.Bahçe soldan Kayseri'nin beki Berkay'ın zaafını kullanırken, Kayseri de soldan Mouche ile saldırıyordu. Ancak cılız gol pozisyonları vardı. F.Bahçe, ilk devrede beklerini de ileri çıkarmadığı için ve ileride Sow yalnız kaldığı için bir üstünlük sağlayamadı. F.Bahçe takımında Kuyt son derece gayretliydi. Bekir de Bobo'nun üstünde çok etkiliydi. Kayseri de Riveros orta alanı toparlıyordu.

BİR BAŞKA HAFTAYA
Maçın ikinci devresinde her iki takımda çıldırdı ve risk aldı. Öyle ki; Kayseri 6 tane çok ciddi gol pozisyonuna girdi ama Volkan'ı geçemedi. 84. dakikada ilk defa Bekir'in markajı dışında kalan Bobo'nun uzak şutu ile üstünlük sağladı. Yine bu yarıda önce Caner'in yerine Stoch, Meireles'in yerine Sezer değişikliğini yapan F.Bahçe'de arzu edilen gol 88'de soldan yapılan ortayla Kuyt'tan geldi.
F.Bahçe liderlik arıyordu ama zorla beraberliği kurtardı. Böyle kritik bir maçta F.Bahçe'yi kurtaran, kalesinde harikalar yaratan Volkan, çok çalışan Kuyt ve Bobo'yu bir pozisyon hariç devre dışı bırakan Bekir oldu. Ancak futbol zirve adayı futbolu değildi.

<p>Peki, 65 yaş ve engelli maaşlarına ne kadar zam yapıldı? Çalışma hayatı ne zaman normale dönecek?

65 yaş ve engelli maaşlarına ne kadar zam yapıldı?

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Batı Karadeniz'deki kar yağışı drone ile görüntülendi

Dünyanın ilk sanal savunma fuarı yoğun ilgi görüyor