• $15,9675
  • €16,8066
  • 932.1
  • 2393.61
2 Nisan 2012 Pazartesi

Trabzon'da futbola izin yok!

Gerilimli maç aslında iyi başlamıştı. İki takımın da çok iyi kalecisi vardı ve iki takımda da ortada (Emre ve Zokora) önemli oyuncular eksikti.
Trabzon 20 dakika ilerde pres yaptı ve oyuna hakimdi.
Ancak F.Bahçe, Alex ve Sow dışında kalan 9 kişi ile kendi kalesine yakın bir alan savunması uyguluyordu ve Trabzon'a topa hakimiyeti dışında sadece uzak şut izni verdi.
20'inci dakikadan sonra Trabzon orta sahasındaki Aykut, Alanzinho ve Colman yoruldular. Trabzon savunması Fener'in hızlı hücümlarında, dengesiz yakalanmaya başladı ve çöktü. 22, 24 ve 33'te F.Bahçe 3 pozisyon yakaladı ve Alex ilkini direğe vurdu, ikincisini de Tolga çeldi.
Ancak bu esnada 34'üncü dakika saçmalığı ortaya çıktı. Spora yakışmayan rezillikler ortalığa döküldü.
F.Bahçe Stadı'nda Fatih Terim'in kafasına atılan yaralayıcı maddelere, bu sefer de F.Bahçe muhataptı.

TRABZON'A YARADI
Atılan salt fanilalar ve yanıcı maddeler değildi. Kaleci Volkan atılan açık bir bıçağı da hakeme götürdü! Eden bulur! Trabzon taraftarı da yaptıklarının sonucunu gelecekte görecektir ama kendi takımının konsantrasyonun derhal bozulması şeklinde de birkaç dakika içinde faturayı ödedi.
Trabzon savunmasının çökmesinde neden Trabzon orta alanının savunmanın önünü kapatamaması ve Alex'in de serbest oynamasına ve az adamlı hızlı hücümlarda paslarla rakibi perişan etmesine izin veren Şenol Güneş taktiği idi. Sonunda serbestçe oynayan Alex'in Cristian'a pasını Trabzon savunması seyretti, gol Cristian'ın gayreti ile 43'üncü dakikada geldi. Ofsayttaki Sow savunmayı engelledi mi konusu tartışılacak.
İkinci devrede değişikliklerle Trabzon savunmayı toparladı.
F.Bahçe'de ise ikinci yarıda Alex'in sakatlanması ve Özer'in girmesi Trabzonspor'a yaradı.
İkisi de hep maç sonunda 'bayılan' bu iki takımdan Fener, Bekir topu kaptırınca 74'te Burak'ın ayağından golle beraberliğe razı oldu. 
Maçın sonunda ise peş peşe pozisyonlarda F.Bahçe'yi kurtaran kaleci Volkan Demirel oluyordu. Fener'de de iki şut son dakikalarda Trabzonspor direklerinden döndü. Beraberlikle iki takım da kaybetmiş oldu.

<p>Sadakatsiz dizisi Doctor Foster dizisinden uyarlanmış ve özellikle ilk sezonu ile ekrana damgasın

Sadakatsiz'de finale giderken 3 muhtemel senaryo

Yavrusu için kendini feda etti! Vahşi doğanın acımasız yüzü

ABD 50 yıl sonra UFO'ları konuşmak için panel düzenledi

Doğu Karadeniz'in zorlu yolları havadan görüntülendi! Yolculuk yapmak cesaret ister