• $7,3165
  • €8,8476
  • 413.439
  • 1495.33
23 Kasım 2012 Cuma

Takım oyunu kazandı

F.Bahçe, Marsilya'da büyük bir başarıya imza attı. İnsanlar dinlemese de F.Bahçe, Aykut Hoca'nın götürmek istediği yöne doğru yavaş yavaş gidiyor. F.Bahçe'nin tarihi bireysel başarılarla doludur. Kadrosunda hep yıldızlar barındırmıştır. Dün ise sahada son derece kolektif oynayan bir takım vardı.
Her oyuncunun hem savunmada hem de hücumda önemli katkı yaptığı bir takım vardı. Maçın başında F.Bahçe'nin tempoyu kontrol etmek isteği ve özellikle erken gol yememek için savunmayı oldukça geride kurduğu gözlemlendi.
HARİKA RÖVEŞATA
Marsilya çok iyi pas yapan bir takım. Ancak gol vuruşlarında iyi değillerdi. Ayrıca şanslı da değillerdi. Hatta golcü oyuncuları da yoktu.
F.Bahçe geçmişin tersine tempoyu kontrol eden bir oyun oynadı. Buna Volkan'ın mükemmel oyunu da eklenince 13 puana ulaşarak grup liderliğini deplasmanda kaptı. Rakibin 9'a yakın gol girişimi vardı, bir seferinde top F.Bahçe direklerinden döndü, bir seferinde de boş kaleye topu vuramadılar. Ama F.Bahçe'deki yardımlaşma, hele maçın son 15-20 dakikasında mükemmeldi. Özetlersek; Fener'in başarısı takım oyunuyla geldi, Bekir'in goldeki vuruşu ise harikaydı...

<p>Antarktika'da Brunt Buz Sahanlığı'ndan 1,270 kilometrekarelik büyük bir parça buzul, çatlayarak k

Antarktika'dan korkutan görüntü: 1,270 kilometrekarelik buzul parçası kopma noktasına geldi

Safranbolu'da 606 Mehmetçik kan bağışı yaptı

Dünyaca ünlü yönetmen Guy Ritchie Ayasofya ve Topkapı Sarayı'nı ziyaret etti

Günün en çok paylaşılan fotoğrafları (01 Mart 2021)