• $16,581
  • €17,5538
  • 972.653
  • 2529.26
23 Kasım 2012 Cuma

Takım oyunu kazandı

F.Bahçe, Marsilya'da büyük bir başarıya imza attı. İnsanlar dinlemese de F.Bahçe, Aykut Hoca'nın götürmek istediği yöne doğru yavaş yavaş gidiyor. F.Bahçe'nin tarihi bireysel başarılarla doludur. Kadrosunda hep yıldızlar barındırmıştır. Dün ise sahada son derece kolektif oynayan bir takım vardı.
Her oyuncunun hem savunmada hem de hücumda önemli katkı yaptığı bir takım vardı. Maçın başında F.Bahçe'nin tempoyu kontrol etmek isteği ve özellikle erken gol yememek için savunmayı oldukça geride kurduğu gözlemlendi.
HARİKA RÖVEŞATA
Marsilya çok iyi pas yapan bir takım. Ancak gol vuruşlarında iyi değillerdi. Ayrıca şanslı da değillerdi. Hatta golcü oyuncuları da yoktu.
F.Bahçe geçmişin tersine tempoyu kontrol eden bir oyun oynadı. Buna Volkan'ın mükemmel oyunu da eklenince 13 puana ulaşarak grup liderliğini deplasmanda kaptı. Rakibin 9'a yakın gol girişimi vardı, bir seferinde top F.Bahçe direklerinden döndü, bir seferinde de boş kaleye topu vuramadılar. Ama F.Bahçe'deki yardımlaşma, hele maçın son 15-20 dakikasında mükemmeldi. Özetlersek; Fener'in başarısı takım oyunuyla geldi, Bekir'in goldeki vuruşu ise harikaydı...

<p>AKŞAM  TV'den Can Yıldız anlamlı organizasyona ev sahipliği yapan Beykoz Belediye  Başkanı Murat

PEDALLAR SAVAŞ MAĞDURU ÇOCUKLAR İÇİN ÇEVRİLDİ

Gökten buz kültesi düştü! Çoban 'bomba patladığını zannetti

Lise öğrencileri 40 günde yaptı! Tek şarjla 70 kilometre yol yapabiliyor

35 ton etil alkol ele geçirildi! Ankara'da sahte içki baskını