• $15,8769
  • €16,8435
  • 942.556
  • 2372.35
30 Nisan 2012 Pazartesi

Şans ve tesadüf futbolun parçası!

Dün sahada futbol değil terör vardı... Sporun keyif için oynanan bir oyun olduğu iki takımın sporcuları tarafından unutulmuştu.
Daha ilk 10 dakikada oyunun sert geçeceği belli oldu. F.Bahçe, Alex ve Emre yokken bile fazla pas yapan ve ilerde çoğalan, tehlike yaratan taraftı. Cristian ile erken bir pozisyon da buldu, ama Rüştü  kurtardı. Beşiktaş da teslim olmaya niyetli değildi, fakat ileride çoğalamıyor, bireysel oynuyordu. Onuncu dakikada şanssız bir futbol kazası oldu. Edu'nun hamlesiyle Volkan sakatlandı. Bu klasik bir futbol sakatlanma pozisyonu idi. Durumu felakete çeviren ise Bekir oldu. Edu'nun tepesine saldırıdı, tehditler yağdırdı, kavga çıktı.
Egemen ve Cristian birbirlerine girdiler. Nedense orda Bekir'e kart çıkmadı. Maç 8 dakika durdu, gerilim azalmadı. Sahada terör yapmayan ve futbol oynayan sadece Yobo ve Ernst idi.
Maçın ikinci devresinde de F.Bahçe etkiliydi. Beşiktaş ise bireyselliğe devam etti. Goller de duran toplardan geldi. Egemen ve Stoch karşılıklı goller attı. Aykut Kocaman, Dia ve Bienvenu'yu oyuna alıp Caner ve Topuz'u kenara çekti, hücuma döndü.
75'te F.Bahçe'nin yorulması Quaresma'nın pozisyon bulmaya başlamasına yol açtı, ama Quaresma'nın gollük şutunu Volkan mükemmel kurtardı. F.Bahçe orta sahasında Selçuk hata yaparken de orta saha Beşiktaş'a geçer gibi oldu.
F.Bahçe'yi kurtaran kornerden gelen topta Egemen'in kendi kalesine attığı gol idi. Altı pas içine düşen topu Rüştü'nün neden seyrettiği de hiç anlamadık. Feneri şans kurtardı! Beşiktaş ise kaleci sorunu ile kaybetmeye devam etti.

<p> Fonetik  kısaca konuşulan dili oluşturan sözcüklerin ses yapısı bakımından incelenmesi,  ses bil

TÜRKÇE'DE FONETİK

Akıncı Toyu 2022 Uluslararası Atlı Okçuluk Yarışması başladı

Türkiye'nin en pahalı Tofaş'ı! 250 bin liraya satıldı

Türkiye'nin kültürel mirası 35 bin eser dijitalle dünyaya açılacak