• $15,9698
  • €16,8028
  • 931.976
  • 2393.61
8 Aralık 2011 Perşembe

Nihayet

Arena'da inanılmaz bir maç vardı. Oyunu kendi alanında kabullenen, konsantrasyonsuz sahada gezinen, Emre-Alex gibi oyuna önemli katkılar sağlaması gereken oyuncuları uyur-gezer şekilde dolaşan bir F.Bahçe izledik. Karşısında ise her topa iki kişi saldıran G.Saray.
İlk 20 dakikada 8 tane gol pozisyonuna girişim yapan G.Saray, yarım saat gole ulaşamamıştı. İlk devrede G.Saray 2-0 öne geçtiğinde toplam 10 gol girişimi, 2 golü, 1 direkten dönen topu, 5 tane Volkan'ın mükemmel kurtarışı ve iki tane de Baros beceriksizliği vardı. G.Saray'ın gollerinde Bilica'nın, Yobo'nun katkıları büyüktü. F.Bahçe bugünlere bireysel oyunlarla gelmişti. Bunu defalarca yazdım. Hele son A.Gücü maçında rakibe 5 pozisyon vermeleri bu maçta ki ezilmenin mesajını vermişti.
GENÇLER TAŞ ÇIKARTTI
İkinci devre Aykut Kocaman maça müdahale etti. Stoch'u, Semih'i oyuna aldı. 4-2-3-1 düzenine dönüldü. Stoch gayretliydi ama ikinci yarı 1-1 bitti. F.Bahçe, sahaya alışmış olduğu taktikten farklı bir taktikle çıkmıştı ve korktuğu başına geldi.
Ancak Terim'in başarısında en büyük rolü oynayan iki kişinin altyapıdan gelen Emre ve Semih olduğunu da bir kere daha vurgulayalım. Futbolda başarının güçlü altyapıyla geleceği bir kez daha ortaya çıktı.
Volkan 5 önemli kurtarışla farkı önledi. F.Bahçeli Emre'nin oyundan neden çıktığını bilmiyorum, Alex uzun zamandır katkı yapmıyor. Aykut Hoca'nın biraz kurgu ve psikolojiyi farklı şekilde değiştirmesi gerek.

Ezgi Aşık soruyor, Altınbaş Üniversitesi Öğretim Üyesi Dr. <span style='font-size: 1.6rem;'>Eray Güç

isveç ve Finlandiya'nın NATO üyeliği…

Yavrusu için kendini feda etti! Vahşi doğanın acımasız yüzü

ABD 50 yıl sonra UFO'ları konuşmak için panel düzenledi

Doğu Karadeniz'in zorlu yolları havadan görüntülendi! Yolculuk yapmak cesaret ister