• $8,6716
  • €10,1803
  • 491.635
  • 1391.91
1 Eylül 2014 Pazartesi

Hataların maçını Fener kazandı

F.Bahçe yavaş tempoda oynanan bir maçta iki defa berabere duruma düşmesine rağmen Webo’nun attığı golle kazanmayı bildi. Sahadaki futbol tipik bir sezon başı futbolu gibiydi. Maçın daha ilk 20 dakikasında iyi bir görüntü veren F.Bahçe 1-0 öne geçmişti.

Ancak bunu devrenin ikinci yarısına kadar devam ettiremedi. 8. dakikada ki Emenike’nin golüne, 35. dakikada kafayı vurarak durumu 1-1 yapan Kumbela, F.Bahçe savunmasının bariz hatasından faydalanmıştı. Maçın ikinci devresinde F.Bahçe, Erkan’ın 18 içinde büyük bir hata ile Sow’a bıraktığı topu Sow’un kolaylıkla gole çevirmesiyle, F.Bahçe öne geçti. F.Bahçe maçı kazandığından emin gözüküyordu ve Emenike’nin oyundan alınarak yerine yeni transfer Diego girdi. Ancak F.Bahçe de inanılmaz hatalar yapmaktaydı. 67. dakikada bu kez F.Bahçe kalesine atılan şutu Mert çıkarttı. Ancak Kadlec, topu çevireyim derken topu kendi kalesine atınca durum bir anda 2-2 oluverdi. Geçtiğimiz sezonda sık sık kurtarıcı rolü oynayan Webo’nun bu defa da oyuna girerek attığı 3. gol ile sezonu galibiyetle açmış oldu. F.Bahçe takımında yeni transfer Diego dışında yeni bir oyuncu yoktu. Buna rağmen F.Bahçe’nin maçın sonunda ancak yürüyebilen Karabük karşısında iki tane gol yemiş olması kolay kolay hoş görülecek bir şey değil.

F.Bahçe henüz fizik kondisyon olarak yeterli değil. Hem fizik kondisyonunu yükseltmesi hem de orta sahaya yaşlanan Emre, Meireles gibi oyuncuların yerine daha genç olan Alper’i monte etmesi çok iyi olur diye düşünüyorum.

<p>Geçmişi unuttular provokasyonun  fitilini ateşlediler. KYK yurtlarında çekildiğini iddia ettikler

Sosyal medyada KYK kışkırtması

Düzce'de üretilen elektrikli motosiklet ve bisikletler dünya yollarında

Sivas'ta, Hititler dönemine ait ''apartmanlar'' keşfedilmeyi bekliyor

1915 Çanakkale Köprüsü'nün tabliye montajları tamamlanma aşamasına geldi