• $15,7865
  • €16,851
  • 940.453
  • 2369.96
4 Aralık 2011 Pazar

Hata dolu maç

F.Bahçe dün iki rakiple birden boğuşuyordu. Bir tanesi; Hazırlanmış olan şike iddianamesinin baskısı. Diğeri de, Ziya Doğan'ın Hürriyet'le Alex'e top göstermemeye çalışan kalabalık savunması. Üstelik bu maçta Emre'de yoktu.
Ancak A.Gücü'de ligin dibinde zor şartlarda ayakta kalmaya çalışan, sadece bir galibiyet iki beraberliği olan ve 13 gol atarak 26 gol yemiş zor durumda bir takımdı. Maç bir sürprizle başladı. F.Bahçe maça çok hızlı başlamış ve özellikle sol tarafta bekten Ziegler'in ve forvetten Stoch'un büyük bir baskı kurdukları F.Bahçe hücumu karşısında A.Gücü çok zor durumda kalıyordu. Ancak bu kadar yüklenen F.Bahçe, her zaman olduğu gibi savunmada eksik adamla yakalanma riskini de yaşıyordu. Nitekim 13. dakikada Turgut, F.Bahçe savunması arkasına sarktı ve bomboş şekilde Volkan'la karşı karşıya kaldı. Vuruşu direği sıyırarak auta çıktı. F.Bahçe baskısı ile inanılmaz istekli olan Stoch'un 18 dışından ve 18. dakikada attığı mükemmel şut ile 1-0 öne geçti. Bunu takip eden 20 dakikada F.Bahçe Alex'in ayağından bir, Özer'in ayağından iki, Cristian'dan bir ve Stoch'tan bir gol girişimi ile skoru 2-0'a yükseltmeye çalıştı. Ancak kaleci Özden oldukça başarılıydı.  Zaman ilerledikçe sağ açık gibi oynayan Özer'in yerini kaybettiği ve Gökhan'ın da adam kaçırdığı ortaya çıktı. F.Bahçe'nin sağ tarafında oynayan Özer'in kaptırdığı topla savunmada eksik yakalanan F.Bahçe, 42. dakikada Murat Duruer'in ayağından beraberlik golünü yedi.
SAVUNMA AÇIK VERDİ
İkinci devrede her iki antrenör de önemli değişiklikler yaptı. Aykut Kocaman, Özer'i çıkartıp Semih'i santrfora alırken, Bienvenü'yü sağ açığa çekti. Ancak esas önemli değişikliği Ziya Doğan yaptı. Savunmaya dönük oyundan vaz geçti, Tisdel ile Ergin'i oyuna alıp hücuma dönük oyuna geçerek Aybars ve Murat'ı dışarı aldı. Bu hücuma dönüş 48. dakikada Turgut'un ayağından ve 50. dakikada Ergin'in ayağından iki gol pozisyonu yaptıysada, F.Bahçe Baroni, Stoch ve Alex'in yerine giren Dia'nın golleriyle maçı 4-2 kazandı. Maçın son yarım saatinde Alex oyundan alınmış yerine Dia açığa girmişti. F.Bahçe'nin golleri takım oyunundan değil, bireysel beceriye bağlı uzak şutlardan geldi ve F.Bahçe'nin, A.Gücü gibi bir takıma beş gol pozisyonu verip iki gol yemesi F.Bahçe'de bazı şeylerin yerinde gitmediğini ve savunma zaafiyetini işaret ediyor.

<p>CATS, İnsansız  Hava Araçları, helikopterler ve uçaklar dahil sabit kanatlı veya döner kanatlı  h

İnsansız hava araçlarının gözü 'CATS'

doğanın güldüren yüzü! Onları daha önce hiç böyle görmediniz

Günün en çok paylaşılan fotoğrafları (23 Mayıs 2021)

Gıda Komitesi enflasyon için toplanıyor! Yeni teşvikler devreye giriyor