• $9,4734
  • €10,9945
  • 548.304
  • 1506.63
7 Ekim 2013 Pazartesi

Gol atamayan puan alamazdı

Dün Saracoğlu’nda beklendiği gibi çok hızlı, çekişmeli ama gerilimli ve sert bir maç vardı. Fener savunmasında sakat Alves’in yerine Bekir oynuyordu ve F.Bahçe orta alanı da çok koşan Alper-Holmen ve Topal’a teslim edilmişti. Maçın genel gidişatını Trabzon belirledi. 8 kişilik bir savunma organizasyonu ile maçın çoğunluğunu kendi sahalarında oynadıklarından, kontratak dışında bir şansları yoktu. 

Trabzon maçın ilk devresinde hiçbir net pozisyon bulamadığı gibi kaleye de şut atmadı. F.Bahçe ise 2 ve 30. dakikalarda Holmen ve Sow ile gol vuruşları yaptı ama kaleci Onur kurtardı. Trabzon’un savunma tercihi nedeniyle zaten Onur, sahanın en iyi oyuncusu oldu ve maç toplamında 5 tane gol olabilecek pozisyonu kurtardı. 
Maçın ikinci devresinde tempo yavaşladı. Trabzon ilk gol vuruşunu ikinci devrede yaptı, 72. dakikada da Yusuf bir şut çekti. F.Bahçe çok gol pozisyonu bulmasına rağmen maçın sonunda paniğe girdi. 
Ersun Yanal, Alper’in yerine Emre’yi ve daha sonra da Emenike’yi oyuna alarak iyice hücuma döndü. İkinci yarıda F.Bahçe’nin toplan 5 gol girişimni vardı. Bunların birinde 79. dakikada Webo’nun şutu direkten döndü, 94’te de Sow kale ağzında golü yapamadı. 
Trabzon’da en iyi oyuncular başta kaleci Onur olmak üzere, F.Bahçe forvetlerine hiç pozisyon vermeyen  Giray ve Mustafa Yumlu olurken, Malouda da oyunu kontrol eden oyuncuydu. 
F.Bahçe’de Mehmet Topal ve Holmen etkili oldular, can kurtaran Kuyt, durgundu. Egemen ve Caner çok çalıştılar ama bir gün sahada adam öldürecekler! F.Bahçe’nin Emenike’den pek verim alamayacağı giderek belli oluyor. 
F.Bahçe’de biraz daha becerili oyuncuların mesela Meireles’in eksikliği ortaya çıktı. Üç koşandan oluşan orta saha etkili olamıyor. 

<p>Onlar Türkiye'nin Vurcu İHA'sı. Mehmetçiğin  kötü gün dostu. Yerli ve milli İHA sistemi Kargu.</p

Kargu Vurucu İHA'lar Teşkilat dizisinde marifetlerini sergiledi

Mersin Uluslararası Limanı'nda 60 kilo 950 gram kokain ele geçirildi

Hayvancılıktan sağladıkları gelirle 35 ülke gezdiler

Japonya'da Prenses Mako ile Komuro Kei evlendi