• $13,3481
  • €15,15
  • 788.527
  • 2059.92
21 Eylül 2012 Cuma

Fener'e yazık oldu..

Dün F.Bahçe maçın ilk 10 dakikasıyla son 10 dakikasında varlık gösteren Marsilya karşısında 2-0 önde olduğu mücadeleyi son saniyede yediği golle berabere bitirdi. Halbuki dün bazı olumlu şeyler vardı;

1) Meireles, takıma tamamen uyum sağlamış, sakin ve akıllı oyunuyla lider görüntüsü veriyordu ve maçın büyük bir bölümünde F.Bahçe'nin en iyi oyuncusuydu.

2) Sezon başından beri her türlü polemiğe konu olan Alex, kadroda yer almıştı, iyi niyetli ve etkili oyun sergiledi. Eskisinden daha güçsüz ve daha statik ama iyi paslar attı. 57. dakikada M.Topuz'un güzel ortasına vurduğu kafa ile takımını 2-0 öne geçirdi.
3) Aykut Kocaman'ın tercihiyle Stoch'un yerine sol kanatta oynayan Caner, çok çalıştı ve neredeyse çizgi üzerinden kaleye paralel bir şutla 28. dakikada F.Bahçe'yi öne geçirdi. Caner'in önemli katkı yaptığını düşünüyorum. 

EMEKLER BOŞA GİTTİ
F.Bahçe'de savunmanın ortasında oynayan Yobo ve sağ kanatta oynayan Gökhan ve M.Topuz da çok mücadele ettiler. F.Bahçe maçın ilk 10 dakikasında çok gerilim yaşadı. Daha ilk dakikada golü yiyebilirdi. Ama 6. dakikada Gökhan'ın vuruşunu kaleci çok zor kurtardı. 10. dakikadan sonraki dönemde hem savunmada hem orta sahada etkili oynayan ve oyunun kontrolünü eline geçiren F.Bahçe bu maçı kazanabilirdi.
 Aykut Kocaman, maçın son çeyreğinde klasik değişikliklerini yaptı. Alex'in yerine 67'de Cristian'ı, 73'te de Sow'un yerine Bienvenu'yü oyuna dahil etti. Maçın son 10 dakikasında F.Bahçe'nin yorgunluğu bariz şekilde görünürken, Fransızlar yüklendiler. Sahadaki en iyi oyunculardan Valbuena, tüm F.Bahçe savunmasını çalımladı ve skoru 2-1 yaptı. F.Bahçe'de de panik başladı ve paniğin tabii ki ecele faydası yok. 10 numaralı Andre Ayew skoru 2-2 yaparken herhalde F.Bahçe taraftarlarının kolay hazmedemeyeceği bir sonuç ortaya çıktı. Emeklere yazık oldu... F.Bahçe bu maçta berabere kalmayı değil galibiyeti hak etmişti.

<p>New York Belediye Başkanı Eric Adams. tezgâhın gece geç saatlerde açık olduğunu belirtti. Manavla

New York Belediye Başkanı, Türk manavını seçti

Dev timsahı kepçeyle durdurabildi! Yaklaşık bir ton ağırlığında

Dünyanın en güçlü hava kuvvetleri hangileri? Türkiye kaçıncı sırada?

Başlarını derde sokan hayvanlar! Bu hale nasıl geldiklerini kimse anlayamıyor