• $15,9318
  • €16,8653
  • 942.638
  • 2393.61
26 Eylül 2016 Pazartesi

Fenerbahçe zorlanıyor

Fenerbahçe futbol takımı bütün taraftarlarını ya kalp krizinden perişan edecek ya da erken ihtiyarlatacak. G.Antep bu maça çıkmadan evvel sadece 1 gol atmıştı ve 3 tane gol yemişti. F.Bahçe ile de eşit puanı vardı. F.Bahçe 11, G.Antep 12.ydi...

Maçın ilk devresinde oyuna tamamen hakim olan F.Bahçe idi. F.Bahçe en az 5 tane gol pozisyonu yakaladı. Bunlardan sadece bir tanesini gole çevirerek öne geçti. G.Antep ise ilk 45 dakikada neredeyse santrayı geçememişti. İsmail Kartal'ın takımı 4-4-2 savunma yapmaya çalışıyor ama orta dörtlüsü F.Bahçe'nin pasyamşasını engelleyemediğinden yine de F.Bahçe ilk 45 dakikaya hakim olabiliyordu.

Maçın ikinci devresi sanki başka bir maçmış gibi başladı. G.Antep savunmadan çıkmaya ve gol pozisyonu kovalamaya başladı. 60. dakikada Anga'nın şutu kaleyi sıyırdı. G.Antep'in aktif hale gelmesi üzerine 72. dakikada Advacaat, Volkan'ın yerine Sow'u alarak gole gitmeyi denedi. Yorulan Ozan'ın yerine de Alper'i oyuna aldı. Ancak 80. dakikada F.Bahçe savunmasındaki Kjaer topa vuramayınca Giles, Kjaer'in kaybettiği topu alıp durumu eşitledi. Fakat önemli bir taktik hata yapıldı. G.Antep 1-1'den sonra yeniden savunmaya çekildi. Bu da 85. dakikada kornerden gelen topta De Suouza'nın attığı golle Fener 2-1 öne geçmiş oldu. Advacaat bu sefer skoru kaybetmek istemiyordu. Ve 88. dakikada Lens çıkıp oyuna girdi ve Fener maçı kazanabildi.

F.Bahçe'nin nesi eksik bilemiyorum. Ama maçın ikinci devresinde 30 dakika uyur gezer olmaları kabul edilebilir bir futbol yaklaşımı değildi. Fener'in işi oldukça zor. Fenerbahçe'nin ellerindeki bütün yüksek sayıdaki forvet oyuncularına rağmen ilk devrede 5 net pozisyondan sadece 1 gol çıkarmaları ve ikinci devrede de G.Antep'in direncine direnmemeleri hiç kabul edilecek değil. F.Bahçe takım oyunu değihl bireysel futbol oynuyor ve henüz 90 dakikalık fizik gücüne sahip değil.

<p> </p>

“Havalimanı yıkılıyor” yalanı

Yavrusu için kendini feda etti! Vahşi doğanın acımasız yüzü

ABD 50 yıl sonra UFO'ları konuşmak için panel düzenledi

Doğu Karadeniz'in zorlu yolları havadan görüntülendi! Yolculuk yapmak cesaret ister