• $13,6446
  • €15,5211
  • 783.236
  • 2004.55
17 Eylül 2013 Salı

Fenerbahçe şanslıydı

Dün Kasımpaşa karşısında maça hızlı başlayan F.Bahçe ilk 10 dakikada %70’e %30 top hakimiyeti ile oyuna ağırlık koyarken, hiç beklemediği bir anda Kasımpaşa’nın ilk hücumundan Donk’un şutu ile 1-0 mağlup duruma düştü. 31. dakikada ise Caner, mükemmel bir frikik golü ile beraberliği sağladı. 
Ama istikrarlı bir oyun sergileyemeyen F.Bahçe, 40. dakikada Scarione’nin şutu ile yeniden 2-1 mağlup duruma düştü. İlk yarının özeti şuydu: Bundan evvelki takımda yer aldığı maçlarda takımın motoru haline gelen Holmen dün etkisizdi. Transferde kendisinden çok şey beklenen Emenike, kanatta oynadığında pek etkili görünmüyordu ve F.Bahçe bir türlü orta alan üstünlüğü sağlayamıyordu. Üstelik ileriye çıkan F.Bahçe savunması hızlı hücumda başarılı olan Kasımpaşa’ya karşı sık sık açık veriyordu. 
Maçın ikinci devresinde Fenerbahçe bir kere daha Caner’in frikiği ile direkten döndü. Bu pozisyonda top iki defa direğe çarptı ve bir de gollük şut kaleye giremedi. Ersun Yanal, maçın 3’te 2’si bitince önce Holmen’in yerine Alper’i aldı, sonra da Selçuk’un yerine Mehmet Topuz’u. Bu değişiklik, maçın bitimine 15 dakika kala Caner’in ortasına vuran Webo ile 2-2 beraberliği getirdi. Uzatmanın ikinci dakikasında ise F.Bahçe oldukça şanslıydı. Kasımpaşa savunma oyuncularına çarpan top Webo’nun önüne düştü ve o da net bir vuruşla F.Bahçe’nin 3-2’lik galibiyetini sağladı. 
F.Bahçe’de takımın yıldızları; Caner-Alper ve Webo’ydu. Kuyt her zamanki gibi çalışkandı. Alves iyi müdahaleler yaptı ama sert ve gereksiz fauller üretti. Holmen ve Emenike ise pek katkı yapmadılar. Kasımpaşa’da en çok göze çarpan oyuncu; tüm kafa toplarını alan Yalçın’dı. Dışarıdan bakan objektif bir göz, F.Bahçe’nin bireysel performanslarla ayakta kaldığını ve sistemli bir takım görüntüsü vermediği gibi savunmada da kritik açıklar verdiğini not ederdi.

<p>Sosyal medyada birçok dizi yayınlandığı gün TT listesinde kendisine yer buluyor. Tarih dizileri g

Kasım ayının en çok izlenen ilk 10 dizisi

Ankara'nın Beypazarı ilçesinde yerlerinden kopan kayalar evlerin üzerine düştü

2021 yılında Türkiye'de en çok yapılan aramalar

Trabzon'da 4 farklı noktada orman yangını