• $16,3834
  • €17,6284
  • 976.088
  • 2450.84
25 Şubat 2014 Salı

Fenerbahçe çok eksikti

Fenerbahçe cok eksikti

Dün Elazığ'da F.Bahçe için puan kaybı tehlikesi olduğu biliniyordu. Elazığ lig'de 15. durumdaydı ve zor maç kazanıyordu. Çok gol yiyordu ama son dönemde Okan Buruk, takımı etkili hale getirmişti.

F.Bahçe'de ise sakatlıklar ve cezalar nedeniyle önemli eksikler vardı. Savunmada Alves ve Egemen, orta alanda Emre ve forvette Sow ve Webo eksiklikleri yarım takım eksik demekti.

F.Bahçe maçın başındaki ilk 10 dakikada 4 tane gol pozisyonu üretti ama bunlardan 3 tanesini sahanın en iyisi olan kaleci Ivesa çeldi.

Ancak F.Bahçe ilk 10 dakikadan sonra durdu hatta 12. dakikada Serdar'ın gol girişimini kaleci Volkan kurtardı. Maçın ilk devresinin geri kalan bölümü daha yavaş tempoda ama mücadele şeklinde oynandı. Hafta boyu herkes F.Bahçe'yi Elazığ'ın kontrataklarına karşı ikaz ediyordu. Nitekim F.Bahçe, 45. dakikada Mehmet Topal ın kaptırdığı topla savunmada az adamla yakalandı ve Onur'un golüyle 1-0 mağlup duruma düştü.

Ama F.Bahçe'nin sorunları bitmedi. 58. dakikada orta sahadaki bir çekişmede Baroni, yerde yatan rakibine yattığı yerden tekmeyi yapıştırdı ve F.Bahçe 10 kişi kaldı.

Maçın ikinci devresinde F.Bahçe'yi ayakta tutanlar Volkan ve Mehmet Topal'dı. Nitekim 83. dakikada F.Bahçe'yi 1-1 duruma getiren golü de Mehmet Topal attı.

Ancak Emenike'nin etkisiz oyunu, Kuyt'ın formsuzluğu gibi olgular, F.Bahçe'nin gol atmasına engel oluyordu. Elazığ tarafında ise kaleci Ivesa belki de sahanın yıldızıydı. Savunmada Emenike'yi marke eden Zeegelaar, orta alanda oynayan Bilica, ileride oynayan Serdar Gürler takımın diğer yıldızlarıydı.

Maçın son dakikalarında Elazığ maçı kazanabilecek son vuruşu yapamadı ve F.Bahçe en azından bir puanı kurtarmış oldu. F.Bahçe'nin sakat ve cezalıları geri gelen kadar daha çok dramkatik sonuçlar ortaya çıkabilir.

<p> </p>

TÜRKİYE'NİN BAŞARILARINDAN KİMLER RAHATSIZ?

Diş taşlarına karşı doğal çözüm! İşte mucize yöntem

Nesli tükenmek üzere! Komodo ejderinin yumurtadan çıkış anı böyle görüntülendi

Elini sokan yılanla hastaneye koştu