• $7,3479
  • €8,945
  • 437.189
  • 1536.11
03 Şubat 2012 Cuma

Fener savunması çöktü

F.Bahçe, Samsun'da puanları bıraktı ve zirveyi yakalayamadı. İlk 11'de en önemli oyuncular Emre, Alex ve Gökhan yoktu. Bunun sonucu olarak F.Bahçe'nin top kontrolü azaldı. İlk yarım saatte erken gol bulmasına ve önde oynamasına rağmen her iki takımın yarım saatlik top kayıpları 25'e 25'ti ve topa hakimiyette yüzde 50 50'ydi.
F.Bahçe takımında ilk yarım saatte Stoch ve Caner takımı taşıyan oyuncular olmuşlardı. Ama orta alan ve savunmanın kifayetsiz kaldığı görüldü. İlk yarım saatten sonra bir F.Bahçe klasiği gerçekleşti. F.Bahçe durdu ve sahaya Gekas çıktı. 31. dakikada Gekas'ın şutunu Volkan kurtardı. 41. dakikada Serdar Kesimal, Gekas'a gereksiz penaltı yaptı ve maç 1-1 berabere duruma geldi. Devre biterken Cristian'ın on top kaybı dikkat çekiyordu.
İlk devrede Samsun'da savunmada Kelhar, hücumda ise golcü Gekas ve kanatta müthiş oynayan Ekigho dikkat çekiyorlardı. 57. dakikada Mesut Bakkal, önemli bir değişiklik yaptı. F.Bahçe'den transfer edilen Uğur Boral'ın yerine Serdar Özkan'ı aldı. Serdar Özkan hücumda top tutarak ve Gekas'a top taşıyarak Samsun hücumuna etkinlik kattı.
Aykut Kocaman ise 61'de Özer'in yerine Alex ve 72'de Bienvenu'nün yerine Semih'i alarak plan değiştirdi. Ama Gekas 70'de durumu 2-1 yaptıktan sonra 72'de de 3. golünü atarak F.Bahçe'yi bitirdi.
Gekas, 81'de az daha dördüncü golünü de atıyordu.
Kafalardaki soru; F.Bahçe yarım saatten sonra neden duruyor? İkinci soru ise; tüm takımlarımızın golcüye ihtiyacı olduğuna göre Samsun, Gekas'ı buldu da, Fener, G.Saray, Beşiktaş neden bulamadı?

<p>İki ülke arasında gerçekleştirilen istikşafi görüşmelerin 61. turu tamamlandı. Bir sonraki turun

Atina ile hangi konular masada?

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

''Eren-4 Karlıova-Varto'' ve ''Eren-5 Bagok'' operasyonları başlatıldı! İşte ilk kareler

Sosyal medyada en çok paylaşılan mantık soruları