• $13,5979
  • €15,3018
  • 793.91
  • 1951.17
22 Şubat 2013 Cuma

F.Bahçe turu hak etti

F.Bahçe'nin karşısında çok koşan, çok çalışan ama hücum becerisi zayıf, genel kalitesi düşük bir takım vardı. Ama tarih tekerrürden ibaret. Bu sefer de 20. dakikada rakip, çift sarıdan kırmızı kart alan Baga'nın çıkmasıyla 10 kişi kaldı.
Maçın ilk devresinde rakip sahaya yerleşti ancak göze çarpan futbolcu Sow oldu. 38 ve 44'te kaleye yaklaşan Sow, 45'te de rakip kalecinin zamansız çıkışıyla F.Bahçe'ye penaltıyı getirdi. Cristian kötü vurmasına rağmen golü buldu. 
İkinci yarıda F.Bahçe 1-0'lık avantajın kendisi için avantaj olmadığını düşünerek oldukça geride başladı ve daha 46. dakikada Yurevich'in şutunda Volkan topa dokunmasa golü yiyordu. F.Bahçe 52. dakikada yüklenen rakibinin geride bıraktığı boşluktan Cristian ile pozisyon yakaladı ama top direkten döndü. 

RAKİPLER ZORLU

Sanki yeterince gerilim yokmuş gibi bir de saha dışından atılan havai fişek olayı vardı. Aykut Kocaman, oyuna müdahale etti, 62'de Salih'in yerine Selçuk, 74'te Webo'nun yerine Semih ve 85'te Sow'un yerine Caner girerken F.Bahçe gol olabilecek pozisyonları da heba ediyordu. 
Sonuçta iki maçı bir arada düşünürsek, F.Bahçe turu geçerek başarılı oldu ve tur atlamayı hak etti. Ancak bundan sonraki rakipleri Borisov'dan daha yüksek kalitede takımlar olacak.

 

<p> </p>

İBB karla mücadelede neden sınıfta kaldı?

Çay tiryakilerine kötü haber! Öyle bir zararı var ki...

Bizi böyle kandırıyorlarmış! Tüm hileleri ortaya çıktı

Çıngıraklı yılanın kuyruğunda bakın ne var!