• $13,4968
  • €15,3131
  • 796.617
  • 2011.16
15 Şubat 2013 Cuma

F.Bahçe sabırlı oynadı

F.Bahçe maça 4-3-3 şeklinde bir dizilişle başlamıştı. Fakat iki kanat oyuncusu; sağda Kuyt, solda Sow çok önemli savunma katkısı yaptılar ve F.Bahçe savunmada 5-4-1 oynuyormuş gibi oldu. Ancak, F.Bahçe'nin başına beklenmedik bir felaket geldi. Sahada uluslararası tecrübesi en fazla olan Meireles tamamen saçmaladı, 4. dakikada rakibine vurunca hak ettiği kırmızı kartı aldı ve takımını on kişi bıraktı. Ancak Alan Kelly düdük çalmayı çok seven bir hakem olmasına rağmen hemen 5 dakika sonra Webo'ya vurulmasına rağmen sarı kartı Webo'ya gösterdi.

HATA YAPMADILAR

F.Bahçe takımı Meireles'in atılmasından sonra 4-4-1'e döndü. İleride Webo tek bırakıldı ancak oyunun hakimiyeti de Borisov takımına geçti. F.Bahçe'nin orta alanında oynayan Cristian, Mehmet Topal ve savunmada oynayan dörtlü, bu maçta hiçbir hata yapmadılar ve F.Bahçe Meireles'in atılmasıyla içine düştüğü çukurdan başarıyla çıktı. 
Belarus takımının futbolu, fizik gücüne, koşmaya ve kolektif oynamaya dayanıyor. Düz oyunculardan kurulu ve oyuncuların kalitesi F.Bahçe'den daha az. Bu şartlar altında İstanbul'da yapılacak maçta F.Bahçe yine başarılı bir kolektif tablo çizerse taraftarlarını memnun edebilir. Öyle gözüküyor ki, bu sefer Bate takımı Fener'in rolünü üstlenecek ve savunmada kapanarak kontratak oynayacak. 
Aykut Kocaman, 72. dakikada yaptığı Webo-Caner değişikliğinde de haklıydı. Caner'in savunma katkısı ve top tutma becerisi yorulan Webo'nun açığını kapattı.

<p>Çok şanslı biri olduğunu söyleyen Bülent  Serttaş, 'sahnelerden çok para kazanıyor ve kazandırıyo

Gayrimenkul zengini Bülent Serttaş'ın duası: Rabbim çok para verme!

İstanbul'da bordo-mavi fırtına!

Beyaz örtü her yeri sardı! İşte Türkiye'den kar manzaraları

Piton ve timsahın ölümcül mücadelesi! Görenler dehşete kapıldı