İstanbul
  °C
İl Seç

HAVA DURUMU

Yaşadığınız şehrin günlük hava durumunu görüntüleyin

  • 6,2233
  • 7,3386
  • 240.426
  • 98.872

Farklı sonuç olabilirdi

Fenerbahçe, Monaco deplasmanına giderken, "bu maçta her şey olabilir" yorumu en sık yapılan yorumdu. Ama daha ilk dakikada böylesine basit bir hata sonucunda gol yiyeceğimiz de herhalde kimsenin aklına gelmemiştir. Böyle basit bir gol yiyen takımda tabii ki turu geçemez... Bir de üstelik 17. dakikada Hasan Ali'nin penaltıya sebebiyet verip, Falcao'nun farkı 2'ye çıkarması aslında F.Bahçe'yi ümitlendirmesi gerekirdi. Çünkü 2-0 mağlupken bir gol atmamız bir anda her şeyi eşit yapıyordu. Ama F.Bahçe'nin ilk 25 dakikada rakip kaleye pek gidemediği gözüktü. Vurulan uzun toplarada hep Monaco oyuncuları topa hakim oldu. 35. dakikada Kjaer sakatlanıp oyundan çıkınca stoper pozisyonuna Mehmet Topal geçti. Bu dakikadan itibaren peş peşe gol fırsatı girişimi yakaladık. 36. dakikada Salih'in şutunu kaleci kesti. 37. dakikada yine Salih'in şutu korner oldu. 38'de Fernandao gol olabilecek şutu dışarı attı. Bu hücumlar bizi ümitlendirmişti ama golü de bulamamıştık. 44. dakikada ise golcüleri Falcao sakatlandı ve çıktı. Yerine Carrillo girdi ve devreyi 2-0 mağlup bitirdik. Yine de ümitsiz olmamalıydık atılacak bir gol her şeyi eşitliyor demekti.

Pereira'nın oyuncularının ilk devrede tamamen kötü oynadıklarını söyleyebiliriz. Pereira ne oyuncu kadrosunda ne de oyun sisteminde hiçbir değişiklik yapmamıştı. Üstelikte Salih'in orta saha gibi kullanılması da gol şansımızı azaltıyordu.
Monaco ile oynanan ik maçta F.Bahçe'nin hücuma dönük işlerini yapan tabii ki Emenike'ydi. Gol özellilği de en önemli becerisiydi. 51. dakikada Emenike'nin şutu direkten döndü. 53'te ise yine Emenike golü atarak durumu 2-1 yaptı. Artık iki takımda eşitti. Ancak takımımızın bundan memnun olması gerekirken oyuna ağırlığını koyan Monaco oldu. 59. dakikada Monaco'nun ilk golünü atan Germain'in kafasını Ertuğrul kurtardı. 65'te ise Germain, Monaco'nun 3. golünü attı.
Pereira, 68'te Souza'nın yerine Aatif'i, 78'de ise Hasan'ın yerine Stoch'u oyuna soktu. Ama F.Bahçe bir gol atacak olsa turu geçecek olmasına rağmen gücü kalmamıştı ve maçı 3-1 kaybederek yoluna UEFA'dan devam edecek. F.Bahçe'nin Emenike dışında gol atacak adamı yok.

Rusya Savunma Bakanlığı, 3D görüntüsünü hazırlayarak canlandırdığı İl-20 uçağının düşüş anını yayınl

Rusya Savunma Bakanlığı, uçağın düşüş anını canlandırdı

Günün en çok paylaşılan fotoğrafları

Rumlarda Türkiye paniği

Google’ın CEO’su açıkladı: İnternet ikiye bölünecek

En Çok Okunanlar