• $16,8853
  • €17,8334
  • 992.103
  • 2554.08
9 Mayıs 2011 Pazartesi

En iyileri ıskaladı

Fenerbahçe dün öldü öldü dirildi ve en umulmadık anda sahanın en iyi oyuncularından Muhammet'in saha içindeki ıskasıyla, Lugano'nun ayağından golü bularak bu haftayı da galibiyetle kapattı.
Açık seçik söyleyelim ki maçın 55. dakikasına kadar oyunu kontrol eden takım Karabük'tü. Savunmada Stoch ve Gökhan'ın kanat bindirmelerine ikili savunmayla engel olan Karabük, Hakan Söyler, Cernat, Yasin gibi oyuncuların üstün çabasıyla orta alana hakim olarak ve hızla kontratağa çıkarak beş pozisyona girdi. Buna karşılık Fenerbahçe'nin sadece iki gol girişimi vardı.

FENER DİRİ KALIYOR
Karabük'te Emenike'nin yokluğu önemliydi. Çünkü Emenike iyi bir konratak oyuncusu ve Karabük'ün gol girişimleri kontratak pozisyonlarıydı. Fenerbahçe'de Emre ve Selçuk orta sahaya hakim olamazken, Fenerbahçe takımında yükü taşıyan Gökhan ve Mehmet Topuz oldu. Karabük'te ise devleşen kaleci Tomiç, defansta Muhammet, Deumi ve orta alanda Cernat ve Hakan Söyler önemli katkı yaptılar. Fenerbahçe'nin maç sonlarında önemli avantajı var. Rakibe göre daha diri kalıyor ve tabii takım oyunu oynayamasa da bireysel kurtarıcı çıkartabiliyor.
Aykut Kocaman'ın takımının neden orta sahaya hakim olamadığını ve forvet oyuncularının başta Stoch olmak üzere neden savunma katkısı yapmadıklarını iyice analiz etmesi lazım. Çünkü Fenerbahçe'nin üzerinde bir de stres faktörü etkili.

<p>Akşam TV'den Ezgi Aşık Bakü'ye gitti ve 'Gaminetler Müzesi'ni gezdi. </p>

Azerbaycan ordusunun ele geçirdiği silah ve zırhlı araçlar bu müzede sergileniyor

Günün en çok paylaşılan fotoğrafları (24 Haziran 2021)

Togg'un 4. yılında seri üretim için geri sayım! Temmuz ayı sonunda başlayacak

Marmaris'te yanan alanlar havadan görüntülendi