• $16,7348
  • €17,4751
  • 973.498
  • 2401.96
29 Temmuz 2012 Pazar

Ekonomi nasıl Deniz Hoca?

Sayın Başbakan ve eşi Türkiye'nin sporundan sorumlu olan kişileriyle beraber, Londra'da Türkiye-Angola maçını dikkatle izledi. Başbakan maç sonunda mutlu gözüküyordu. Aslında İngiltere'deki aşırı güvenlik önlemleri nedeniyle protokol bölümünden medyanın yanına çıkmasına izin verilmiyordu.
Basın mensupları da yanına gidemiyordu. Sonunda Başbakan bir hamle yaptı ve engelleri aşarak, basın mensuplarıyla tek tek konuştu.
Başbakan, milli takımımızı yakından izlemişti. Bana basketbol takımımızın iyi bir kolektif ekip olduğunu vurguladı. Ondan sonra Türk ekonomisinin nasıl olduğunu sordu.
Ben de esprili bir cevapla, 'Ekonomimizin durumu futbolumuzdan iyi' dedim.
Başbakanımız vakti olsa ve akşamki bayan voleybol maçı daha erken bir saatte oynansaydı, izlemeye niyetli olduğunu ama takviminin izin vermediğini belirtti.
ÇEKLERİ GEÇERİZ
Bayan basketbol takımımız, bilindiği gibi ilk defa olimpiyatlara katılıyor.
Keza rakibi Angola da... Hatırlanırsa Türkiye, 1968-1986 arasında bayan milli basketbol takımını kapatmıştı. Bu nedenle bayan basketbolumuz erkek basketbolundan sonra gelişti. Ama şu anda iyi oynadığımız bir günde her takım ile başa baş mücadele edebiliriz. Pazartesi günü geçmişte karşısında çok zorlandığımız Çek takımı ile zor bir maç yapacağız. Ama takımımızın kenar yönetimi çok sayıda oyuncu değiştirerek, performansı hep zinde tuttu. Çekleri zor da olsa geçebilecek potansiyelimiz var.

<p class='MsoNormal'>Erkekler uzun parkurda genel klasman birincisi Gökhan  Uzuntaş olurken, kısa pa

Turkcell GranFondo İstanbul Yarışı Beykoz'da gerçekleşti

Marmaris'te ormanı yakan şüphelinin olaydan önceki son görüntüsü

İşte haftanın yalanları! Hepsi tek tek deşifre edildi

Çölün altında Türk mucizesi! Neredeyse Çin Seddi kadar uzun...