• $17,0097
  • €17,4559
  • 966.532
  • 2371.25
28 Temmuz 2016 Perşembe

Düşük kaliteli bir maç

Dün oynanan F.Bahçe-Monaco maçı, yarısı boş bir statta ve her iki takımında eksik oynaması nedeniyle yüksek kalitede olamayan bir maç şeklinde geçti. Maçın ilk 20 dakikasında F.Bahçe oyuna hakim olan taraftı ve 4 tane %100 gol olabilecek pozisyon üretti. Ancak bu dakikadan sonra F.Bahçe durdu ve oyun dengelendi. Monaco da gol kovalamaya başladı. Ancak 38. dakikada Emenike, hem rakip beki hem de kaleciyi çalımlayarak golü attı. Zaten Monaco kalecisi maç başladıktan biraz sonra sakatlanmış yerine genç kaleci geçmişti. F.Bahçe tribünleri önde olmanın verdiği keyfi yaşamaya çalışırken, 4 dakika sonra bu sefer F.Bahçe kalecisi Ertuğrul'un hatası sonucu Falcao, önüne düşen topu gole çevirerek skoru eşitledi.

Maçın ilk devresinde forvetin sol kanadında oynayan Salih, güzel paslar ve ortalar yaptı. Emenike tecrübesini maçın başlamasından itibaren ortaya koydu ve golü attı. Van der Wiel ise sağ kanatta oldukça iyi oynadı. Savunmaya 3 kişi başlayan F.Bahçe savunması ise oldukça etkili oluyordu. Zaten gol de onların hatasından değil, kalecinin hatasından geldi.

Maçın ikinci devresinde farklı bir durum vardı. Monaco savunma yapmaktan vazgeçmiş, savunma ve hücumda gözükmeye başlamıştı. 48 ve 49. dakikalarda Monaco 2 gol pozisyonu buldu, birinde top F.Bahçe direğine çarptı ve dışarı çıktı. Dışarıdan seyredenler Monaco'nun gol atacağını zannedenler, 61. dakikada Van der Wil'in yaptığı ortada Emenike müthiş bir vole ile F.Bahçe'yi 2-1 öne geçiren golü attı. Golden hemen sonra Falcao'nun şutunu Ertuğrul kurtardı. 70. dakikada Pereira tuhaf bir yaklaşıma girdi. Gol pozisyonlarının hepsinde bulunan Emenike'yi çıkartıp yerine top tutan Aatıf'ı aldı. 82. dakikada F.Bahçe antrenörü maç boyu en iyi pozisyon hazırlayan Salih'i çıkartıp yerine bek oynayan Şener'i aldı. Yani F.Bahçe maçın son 20 dakikasında 2-1 galibiyete razıydı. Tek farkın deplasmanda oynanacak 2. maçta yetip yetmeyeceği ilginç olacak. Şimdilik F.Bahçe'yi Salih ve Emenike kurtardı diyebilirim...

<p>Cenk Torun, Çılgın Bediş dizisindeki Oktay rolü ile tanınıp  sevilmişti. Cenk Torun'a Çılgın Bedi

Çılgın Bediş'in Oktay'ı Cenk Torun yıllardır yanlış bilinen gerçeği açıkladı

Fatih'in kılıcının aynısı yaptı! Yurt dışından gelen taleplere yetişemiyor

Türkiye'de 500 bin TL altında alınabilecek otomobiller! Listeler güncellendi

İçmeler köyünde yaşam normale dönmeye başladı