• $15,7685
  • €16,8363
  • 940.473
  • 2376.58
26 Kasım 2011 Cumartesi

Berbat futbol!

Dün Ankara'da Süper Lig'in birincisi F. Bahçe, onuncu G.Birliği ile deplasmanda karşılaşıyordu... F.Bahçe, 16 gol atıp, 9 gol yemişti; G.Birliği ise 15 gol atıp, 17 gol yemişti. Yani G.Birliği'nin savunmada F.Bahçe'den çok daha zayıf olduğu söylenebilirdi.
Ama dakikalar ilerledikçe gözüktü ki, F.Bahçe gene oynamaya hiç niyeti olmayan bir takım görüntüsü içindeydi. Son derece yavaş ve temposuz oynamaktaydı. Ve sahada topa yüzde 60 oranında hakim olmasına rağmen bu istatistik Sarı-Lacivertliler'in son derece yavaş oynadığının ispatıydı. Maçın bütününe baktığımızda her iki takım da birer tane topu direğe nişanlasalar da pek fazla gol girişimi de zaten yoktu.
STOCH FIRSATI TEPTİ
F. Bahçe ikinci devrede hücum gücünü arttırmak için Özer Hurmacı ve Caner'in yerine Semih ile Uğur Boral'ı alarak, sonra da Bienvenü'nun yerine Stoch'u sokarak gole gitmeye çalıştı. Dakikalar 86'yı gösterdiğinde gol fırsatı Stoch'un ayağına kadar gelse de Slovak futbolcu berbat bir vuruş yapıyor ve kaleci Ramazan da topu kesiyordu.
KÖTÜNÜN DE KÖTÜSÜ
Geçtiğimiz haftalarda kötü oynayan F.Bahçe, dünkü kadar sergilediği kötü oyunu uzun zamandır oynamamıştı. Ve bunun sonucu olarak iki puanı Ankara'da bıraktı. Sarı-Lacivertli oyuncuların yorgun ve bıkkın oldukları açıkça gözükürken ev sahibi G.Birliği daha arzulu olan taraf idi.

<p>CATS, İnsansız  Hava Araçları, helikopterler ve uçaklar dahil sabit kanatlı veya döner kanatlı  h

İnsansız hava araçlarının gözü 'CATS'

doğanın güldüren yüzü! Onları daha önce hiç böyle görmediniz

Günün en çok paylaşılan fotoğrafları (23 Mayıs 2021)

Gıda Komitesi enflasyon için toplanıyor! Yeni teşvikler devreye giriyor