• $7,5297
  • €9,102
  • 444.45
  • 1511.83
26 Kasım 2011 Cumartesi

Berbat futbol!

Dün Ankara'da Süper Lig'in birincisi F. Bahçe, onuncu G.Birliği ile deplasmanda karşılaşıyordu... F.Bahçe, 16 gol atıp, 9 gol yemişti; G.Birliği ise 15 gol atıp, 17 gol yemişti. Yani G.Birliği'nin savunmada F.Bahçe'den çok daha zayıf olduğu söylenebilirdi.
Ama dakikalar ilerledikçe gözüktü ki, F.Bahçe gene oynamaya hiç niyeti olmayan bir takım görüntüsü içindeydi. Son derece yavaş ve temposuz oynamaktaydı. Ve sahada topa yüzde 60 oranında hakim olmasına rağmen bu istatistik Sarı-Lacivertliler'in son derece yavaş oynadığının ispatıydı. Maçın bütününe baktığımızda her iki takım da birer tane topu direğe nişanlasalar da pek fazla gol girişimi de zaten yoktu.
STOCH FIRSATI TEPTİ
F. Bahçe ikinci devrede hücum gücünü arttırmak için Özer Hurmacı ve Caner'in yerine Semih ile Uğur Boral'ı alarak, sonra da Bienvenü'nun yerine Stoch'u sokarak gole gitmeye çalıştı. Dakikalar 86'yı gösterdiğinde gol fırsatı Stoch'un ayağına kadar gelse de Slovak futbolcu berbat bir vuruş yapıyor ve kaleci Ramazan da topu kesiyordu.
KÖTÜNÜN DE KÖTÜSÜ
Geçtiğimiz haftalarda kötü oynayan F.Bahçe, dünkü kadar sergilediği kötü oyunu uzun zamandır oynamamıştı. Ve bunun sonucu olarak iki puanı Ankara'da bıraktı. Sarı-Lacivertli oyuncuların yorgun ve bıkkın oldukları açıkça gözükürken ev sahibi G.Birliği daha arzulu olan taraf idi.

<p>Türk savunma sanayisi şirketi HAVELSAN kimyasal, biyolojik, radyolojik ve nükleer risklerin tespi

İHA'lara 'milli' dokunuş: Kimyasal riskleri de tespit edecek

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Kısıtlamaların sona ermesiyle İstanbul'da hareketlilik başladı

Rıdvan Dilmen: Beşiktaş şampiyonluğa inanmış