• $7,4627
  • €9,024
  • 437.81
  • 1524.49
23 Mayıs 2011 Pazartesi

Beklenen oldu

F.Bahçe beklendiği gibi şampiyon oldu. Maçın kadroları ilan edildiğinde karşılaşmanın çok gollü geçeceği belliydi. Sivas geri dörtlünün önünde bir tek Kadir'i oynatıyor, üç forvet ve 2 forvet arkasıyla F.Bahçe'ye karşı sezonun en açık futbolunu oynama şansı veriyordu.
Forvetin arkasındaki iki kişi de daha çok hücum becerileri olan Erman ve Mehmet Nas'tı. Bu açık oyunun sonucu; F.Bahçe'nin ilk devrede 7 gol pozisyonu bulması oldu. Kapıyı 5. dakikada açan F.Bahçe; Stoch ve Niang'ın etkili oyunuyla üst üste pozisyonlara girerken nedense son vuruşları hep dışarı atıyordu. 20. dakikada tuhaf bir pozisyonda skor 1-1 oldu.
YUMURTLADI!
Sakatlanan Gökhan'ın, Bekir'le değişmesi F.Bahçe'nin sağ kanadını kaybetmesine yol açtı. Bu arada hakem ve Selçuk imdada yetişti. Maç 1-1'ken kopup savunmanın arkasında gole giden Erman'a çalınan pozisyon ofsayt değildi. Akabinde Selçuk'un 30 metreden vurduğu şutu genç kaleci Korcan yumurtlayınca F.Bahçe rahatladı.
İkinci devrenin başında Aykut Kocaman doğruyu yaptı, Stoch'u oyundan alıp Baroni'yi orta sahaya ekledi, Niang'ı sola çekti ve Alex'i santrfora aldı. 50. dakikada Alex takımını rahatlattı. Rıza Hoca da savunmayı kuvvetlendirince oyun kitlendi. Ancak yumurtlama sırası Volkan'a gelmişti, Erman Kılıç'ın şutunu sektiği için tutamadı. Ancak duran topta önceden hazırlanmış bir gol girişimi yapan F.Bahçe, Yobo'nun kafasından dördüncü golü atınca sezon bitti.
F.Bahçe skoru 4-3 yaptığında Trabzon 4-0 galipti ama bu sezon önemli olan averajdı.

<p>Okurlarından gelen 'Kullanmış olduğunuz dil, çoğu kez 'ağdalı ve anlaşılması güç' noktasında gele

'Türkçenin inceliklerini kullanmazsak yok olup gidecek'

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Akrep ve fare karşı karşıya gelirse... İlk kez görüntülendi!

Ölümsüzlük mantarı olarak biliniyor! Türkiye'de üretilmeye başlandı