• $7,4374
  • €9,0196
  • 421.707
  • 1473.49
10 Ocak 2012 Salı

Bazı kartlar nelere kadir..!

Dün Saracoğlu'nda müthiş bir dram vardı. F.Bahçe'de Emre yoktu ve Emre'nin bu takım için ne kadar önemli olduğu da apaçık ortaya çıktı. Maçın ilk devresinde darmadağın bir F.Bahçe vardı. Ve ciddi hücum yapamayan, orta sahada yenilen F.Bahçe üçü uzak şut, biri de duran top olan dört gol girişimi yaptı. İkisini kaleci kurtardı, ikisi dışarı gitti. G.Antep ise ilk devrede farka ulaşabilirdi. Önde pres ve hızlı hücum taktiği ile oynayan G.Antep altı gol girişimi yaptı, dördünü Volkan kurtardı, biri direkleri sıyırdı ve 12. dakikada Bekir'in golü ile 1-0 öne geçti.
F.Bahçeli oyuncular afyonlu gibiydiler. Pas yapamıyorlardı ve F.Bahçe klasik sorunu olan açık alanda yakalanıp, eksik sayıda savunma oyuncusu ile açıklar veriyordu. Kaleci Volkan olmasa felaket gerçekleşecekti. Devrenin son dakikasında sarı kartı olan Kerim, Stoch'a arkadan faul yapınca kırmızı kart gördü. Oyuncular birbirlerine girdiler. Bu arada hakem Kamil Abitoğlu, 15. dakikada Şenol Can'a dayadığı tabanı da kart ile cezalandırmamıştı.
STOCH VE ALEX UYANDI
İkinci devrede Semih'in yerine Bienvenu ve Gökay'ın yerine Caner oyuna girdi. Gaziantep'te ise Sosa'nın yerine Souza girdi. G.Antep oyunu daha geride kabullenmeye başlayıp tek forvetli sisteme dönmüştü. Oyuncu değişikliği sonrası F.Bahçe'de orta alan Mehmet ve Cristian'dan oluştu. Maçın 47. dakikasında ise Saracoğlu'nda elektriklerin kesilmesi oyunun temposunu düşürdü, beş dakika ara verilmesi de F.Bahçe'ye yaradı.
Maçı değiştiren kişi sol kanatta oynayan Stoch'tu. Bu dönemde Alex'in de uyanmış olması, Stoch ve Cristian'ın ayağından iki gol getirdi. Mehmet Topuz'un attığı gol ise skoru belirledi. F.Bahçe berbat bir ilk devre oynadığı maçtan Aykut Kocaman'ın değişiklikleri ve rakibin on kişi kalması sayesinde üç puanı aldı.

<p>ABD Başkanı Joe Biden'ın talimatı ile Suriye'deki İran destekli gruplara hava saldırısı düzenlend

ABD'den Suriye'ye hava saldırısı: Suriye'deki İran destekli gruplar vuruldu

Taksim'deki Atatürk Kültür Merkezi'nde son durum havadan görüntülendi

Dünyanın en büyük tam panoramik müzesi 1 milyon ziyaretçi ağırladı

Mavi vatan nöbetinde geçen yıl 12 bin 655 hayat kurtarıldı