• $15,8769
  • €16,8435
  • 942.556
  • 2372.35
10 Aralık 2012 Pazartesi

Artık klasik oldu...

F.Bahçe oynadığı bu futbol ile hiç kimseyi ikna edemeyecek. Ama her hafta da aynı menüyü masaya koyuyor. Temposuz, mücadelesiz, hata dolu, itiraz dolu bir ilk yarı izledik. Rakip kale ağzında çoğalma yok, fazla gol pozisyonu yok ve tesadüfi goller.
Maçın daha 5. dakikasında Baroni, F.Bahçe'yi 1-0 öne geçirmişti. Ama bu gol, Büyükşehir orta sahasından hediye.
Mahmut ve Zeki, karşılamaları gereken Baroni'yi karşılamadılar.
O da bomboş ceza sahası dışında topla buluştu ve golünü attı. 19. dakikada bu sefer Büyükşehir, Gökhan'la uzak bir frikik kullanıyor... O dakikaya kadar Büyükşehir, F.Bahçe ceza sahasına bile girememiş, sert bir vuruşla atılan vuruşu Volkan elinden kaçırıyor ve Webo kale ağzında tıngır mıngır içeriye bırakıyor:
1-1. Bundan sonrada kalan 25 dakikada her iki takımın da hata yapmaktan başka icraatı yok. Kuyt dışında maçı ciddiye alan yok.

HOKEY MAÇI MI!
Gelelim ikinci devreye... F.Bahçe hızlı başlıyor, Sow kıpırdanıyor ama bir türlü gol gelmiyor. Aykut Hoca, orta sahadan savunmaya dönük oynayan Mehmet Topal'ı alıyor ve ileriye dönük oynayan Sezer'i kadroya dahil ediyor.
Sonra da yine savunmadan Hasan Ali'yi çıkarıp, henüz kendisini ispat edememiş Krasiç'i oyuna alıyor. Ve 78'de F.Bahçe, Bekir'in kornerden gelen topa vurduğu kafa ile 2-1 öne geçiyor.
82. dakikada Belediye'nin kafaya çıkan oyuncusuna Volkan'ın sağ kroşesini de hakem görmüyor, gariban yerde debeleniyor. 85 ve 89'da Belediye'de oyuna giren Taner bir gollük pozisyonu dışarıya vuruyor, öbürünü de Volkan kurtarıyor.
Öğleden sonra 15.30'da oynanan M.City-M.United maçını seyretmiş olanlar, Saracoğlu'nda hazır bulunsalardı  hokey maçı mı oynanıyor diye sorarlardı...

<p> Fonetik  kısaca konuşulan dili oluşturan sözcüklerin ses yapısı bakımından incelenmesi,  ses bil

TÜRKÇE'DE FONETİK

Akıncı Toyu 2022 Uluslararası Atlı Okçuluk Yarışması başladı

Türkiye'nin en pahalı Tofaş'ı! 250 bin liraya satıldı

Türkiye'nin kültürel mirası 35 bin eser dijitalle dünyaya açılacak