• $16,1022
  • €17,3355
  • 966.477
  • 2375
22 Aralık 2011 Perşembe

4-5-1'i geçemediler!

F.Bahçe dün Antalya'da berabere kaldı, iki puan bıraktı; böylece zirve tehlikeye girdi. Antalyaspor 6 maçtır evinde kaybetmeyen bir takım; F.Bahçe ise deplasman performansı çok iyi bir takım. Durum böyle olmasına rağmen Antalyaspor oyuna F.Bahçe'nin her zaman zorlandığı 4-5-1 dizilişi ile çıktı. Ve kalabalık orta saha ile F.Bahçe'nin orta sahaya hakim olmasını engelledi.
F.Bahçe'nin 26. dakikaya kadar bir gol girişimi yoktu. 26. dakikada Baroni'nin şutunu sahanın en iyi oyuncularından biri olan kaleci Sammy önledi. Aynı pozisyonun sonunda Semih'in şutunu da kaleci kurtardı. İlk devrenin 37. dakikasında F.Bahçe'nin başına bir felaket geldi. Belinden sakatlanan Alex oyundan çıktı ve yerine Bienvenu girdi. İlk devre de berabere kapandı.
FENER'İN İŞİ ZOR
Maçın ikinci devresinde hem Antalyaspor hem de F.Bahçe hücuma daha fazla yüklendiler. 63'te Emre'nin pası ve 67'de Semih'in kafasını Bienvenu boş kaleye iki sefer yuvarlayamadı. 65. dakikada ise Necati, Antalya'nın ilk ve ciddi gol pozisyonuna girdi ama şutunu Volkan kurtardı. Antalya giderek daha ileri çıkarken, Aykut Kocaman 69'da Baroni'yi çıkartıp Özer'i oyuna alarak gol peşinde koşmaya çalıştı. Ancak sahanın en iyi oyuncularından biri olan Doğa ve yine savunmadan Ali Tandoğan mükemmel oyunları ili F.Bahçe'ye geçit vermedi.
F.Bahçe'de parlayan oyuncular ise Volkan ve Yobo ile çok iyi biri ikili oluşturan Serdar idi. Ancak F.Bahçe hücumda bireysel beceri ile oynamaya çalışırken, Antalya'nın hemen her topa iki kişi ile basması  F.Bahçe'nin gol üretmesine engel oldu. Unutulmaması lazım ki F.Bahçe uzun zamandır iyi oynamıyor ve fizik gücü de düşmeye başladı. Sonraki maçı bu tempoda oynarsa ve Alex'in sakatlığı da geçmezse işleri zor!

<p>Seksenler, Doksanlar, Ertuğrul 1890, Papatyam ve Yeditepe İstanbul birçok unutulmaz projede rol a

Deniz Oral Turgut Özal rolünü anlattı! Meğer ilk düşünülen isim bambaşka biriymiş

Vahşi doğanın en acımasız canlıları! İşte korkutucu özellikleri

NASA tarih verdi! Dünya'ya doğru hızla yaklaşıyor

Sadece ormandaki malzemeleri kullanarak yaptı! Her anını kaydetti