• $17,2296
  • €17,5646
  • 975.924
  • 2380.56
26 Şubat 2018 Pazartesi

20’den sonra kaybetti!

Ligin en önemli karşılaşmalarından biriydi. F.Bahçe kazanırsa, Beşiktaş şampiyonluk yarışından düşecekti. G.Saray, F.Bahçe ve Başakşehir arasında mücadele olacaktı. Beşiktaş kazanırsa, onlar da bu 3 ekibe eşlik edecekti.

İlk 20 dakikada kağıt üstünde Beşiktaş yüzde 57, F.Bahçe ise yüzde 43 topla oynama oranına sahipti. Ev sahibi topla daha fazla oynayan taraf gibi gözükse de Fernandao 8. dakikada F.Bahçe’yi öne geçirdi. Aradaki fark 2’ye de çıkabilirdi. 20. dakikada yine Fernandao, çapraz pozisyonda topu dışarı vurdu.

Bu andan sonra Beşiktaş’ın pozisyonları gelmeye başladı. 25. dakikada Babel’in kafası gol olabilirdi. 35. dakikada ise Quaresma’nın estetik şutunu kaleci Kameni kurtardı. F.Bahçe devreye 1-0 önde girdi. İkinci yarıda mücadelenin daha ilginç bir hale geleceği belliydi.

İlk devrede 20. dakikadan sonra teklemeye başlayan F.Bahçe, ikinci yarıda kazanmak için bazı denemeler yaptı. Ama Beşiktaş, Vida’yla beraberliği yakaladı. 52. dakikada
F.Bahçe az daha boş kaleye atıyordu. Şener’in aşırtma vuruşunu Medel çizgiden çıkardı. 53. dakikada Beşiktaş bariz fırsatı kullanamadı. 65. dakikada Beşiktaş güzel bir ortayı gole çeviremedi. 73’te ise Negredo’nun kafasını Kameni kurtardı. F.Bahçe en sonunda bu baskıya dayanamadı. 77. dakikada Quaresma şık bir vuruşla Beşiktaş’ı öne geçirdi. F.Bahçe oldukça pasif bir görüntü veriyordu. 90+4. dakikada ise Quaresma skoru ilan etti. Zaten 20. dakikadan sonra işin rengi belli olmuştu. Derbinin özeti ise şuydu: F.Bahçe kazansaydı. Beşiktaş yarıştan kopacaktı. Şimdi 4 takım şampiyonluk için kıyayısa mücadeleyi sürdürecek.

<p>Cenk Torun, Çılgın Bediş dizisindeki Oktay rolü ile tanınıp  sevilmişti. Cenk Torun'a Çılgın Bedi

Çılgın Bediş'in Oktay'ı Cenk Torun yıllardır yanlış bilinen gerçeği açıkladı

Fatih'in kılıcının aynısı yaptı! Yurt dışından gelen taleplere yetişemiyor

Türkiye'de 500 bin TL altında alınabilecek otomobiller! Listeler güncellendi

İçmeler köyünde yaşam normale dönmeye başladı