• $28,9919
  • €31,2252
  • 1866.62
  • 7913.76
6 Ocak 2023 Cuma

Senenin önerisi Acun'dan

Ben halktan geldim bu nedenle seyirci hep arkamda derken boşuna demiyor bu adam. Öyle bir hareket yapıyor ki hemen gönlümüze giriyor. Ne kadar şaşalı bir hayat yaşasa da ne kadar özel hayatı eleştirilse de kimse onu dışlamıyor, öyle bir toleransımız var Acun'a karşı. Katıldığı bir programda yaptığı açıklamayla milyonlarca kişinin iç sesini dışa vurdu. İşe gidiş saatlerinin Türkiye'de çok erken olduğunu ve insanların uykusuz kalmasının iş verimini artı değil eksi yönde etkileyeceğinden bahseden Acun Ilıcalı, "Ben hiçbir çalışanımı sabah erken gelmeye zorlamam" diyor. Gerçekten uykusuz, karanlıkta işe, okula gitmenin nasıl bir verimi olabilir hepimizin aklında aynı soru. Ne dersiniz Acun'un bu açıklamasından sonra Acunmedya iş başvuruları ikiye katlanmış mıdır?

TARKAN'IN YILBAŞI SAHNESİNDE NELER OLDU?

9 milyon TL aldığı iddia edilerek yılbaşı gecesi Kıbrıs'ta sahne alan Tarkan, muhteşem bir konser sonrası geri sayıma 10 dakika kala sahneyi "Yılbaşına ailemle gireceğim" açıklamasıyla terk ediyor ve misafirler o coşkulu anları binlerce lira ödeyerek izlemeye geldikleri sanatçıdan mahrum geçiriyor. Köşemde Tarkan için olumsuz bir eleştiri yapacağım aklıma gelmezdi ama bana gereksiz bir manevi hassasiyet gösterdiği düşüncesi geldi. Aslında sanatçının sahneyi 24.00 öncesi terk edeceği hem otel hem de misafirler tarafından biliniyor, anlaşma bu şekilde. Kağıt üzerinde bir sorun yok. Sanatçının ailesine, minik kızına olan düşkünlüğü de takdir edilesi lakin yılbaşı konseri gibi özel bir gece ve büyük miktarların ödendiği bir etkinlikte profesyonel yanının ağır basması beklenirdi. Geri sayımı sevenleriyle yapıp, hemen kulise eşi ve kızının yanına geçebilirdi. 10 dakika için bu bütün spekülasyonları yaratmaya da gerek yoktu sanki.

3.TEKERLEK SELENA

Amerikalıların bir tabiri var: 'Third Wheel' '3.Tekerlek' demek. Sürekli bir çift ile takılan 3.bekar arkadaş için kullanılıyor. Dünyanın en popüler 3.tekerleği şu sıralar Selena Gomez. David-Victoria Beckham çiftinin karısına abartı aşkıyla bilinen oğlu Brooklyn Beckham ve eşi Nicola Peltz şu sıralar tüm vakitlerini yeni yakın oldukları arkadaşları Selena Gomez ile geçiriyor. Yeni jenerasyonun en popüler isimlerinden 3'ü bir araya gelince dünyanın konuşmamasını bekleyemezsiniz. Onlarda konuşulmayı sevmiş olacak ki her anlarını sosyal medyada paylaşıyorlar. 'Neden sürekli bir çift ile takılıyor?' diye Selena hakkında konuşulurken, Selena sosyal medyasından başka çift arkadaşlarıyla da paylaşım yapmaya devam etti. Fotoğrafın altında binlerce 3.tekerlek yorumunu görmek Selena'nın canını sıkmıyor olsa gerek. Kimileri de gizli bir aşkı olduğunu ve bu taktikle bekar havası yaratarak bu gizli aşkı sakladığını savunuyor.N eden olmasın sinsi ve başarılı bir taktik.

TRT Tabii'nin orijinal içeriklerinden Rumi'nin ikinci sezonu, platfromdaki yerini aldı. Toplamda üç

Kaan Yıldırım ve Devrim Özkan 'Rumi'nin bilinmeyenlerini anlattılar

İşgalci İsrail'den Gazze'ye yeni saldırı

Rıza Çalımbay ve İsmail Kartal tercihini yaptı! İşte dev derbinin 11'leri...

Dikkat: Bu otomobiller 350 bin TL ile 450 bin TL arası! Kaçıran adeta pişman oluyor