• $28,9851
  • €31,3291
  • 1867.87
  • 7913.76
9 Temmuz 2023 Pazar

Şenol Güneş'in önderliğinde Halil Dervişoğlu neler yapabilir?

23 yaşındaki Halil Dervişoğlu geçtiğimiz sezonu Burnley'de kiralık olarak geçirdi. Hiç ilk 11'de sahaya çıkamayan milli yıldız sonradan girdiği 9 maçta sadece 1 gol atmayı başardı. Yeteneğine göre vasat bir sezonu geride bırakan Halil Dervişoğlu, Türkiye'ye geri dönme kararı aldı. Beşiktaş ile büyük ölçüde anlaşan 23 yaşındaki yetenek Şenol Güneş'in önderliğinde tekrardan çıkışa geçebilir.

ŞENOL GÜNEŞ DOKONUŞU OLUR MU?

Birçok yıldız futbolcu kariyerlerinin düşüş döneminde Şenol Güneş ile çalışma fırsatı buldu. Burak Yılmaz, Trabzonspor'da Şenol Güneş ile beraber büyük çıkış yakaladı. Valerien Ismael döneminde yedek kulübesine hapsolan Cenk Tosun, Güneş'in takıma gelmesiyle hemen hemen her hafta gol atmayı başardı. Volkan Şen, Ozan Tufan gibi isimler Şenol Güneş dönemlerinde kariyer sezonlarını yaşadı.

Beşiktaş'ın büyük ölçüde anlaştığı Halil Dervişoğlu, Şenol Güneş yönetiminde tekrardan çıkış yakalayabilir. Fizik olarak güçlü bir Halil, dripling özelliğiyle rakip savunmaların tekrardan korkulu rüyası olur. Skor üretiminde düşük kalan Dervişoğlu gol sorununu da Beşiktaş'ta çözebilir. Tempolu futbol oynatan Şenol Güneş, hücum hattında Halil'e vereceği rol ile Aboubakar'ın arkasında ya da kanatlardan yapacağı yardımcı forvet görevi ile hem kendisinin hem de takımın gol yükünü rahatlatır.

<p>Fırat Üniversitesi Eğitim Fakültesi Güzel Sanatlar Eğitimi Bilimleri Öğretim Öğretim Görevlisi Rü

Heykel sanatçısı katı endüstriyel malzemelerden dev ejderha heykeli yaptı

Taraftar bu transfere çok şaşıracak! İşte Fenerbahçe'nin stoper listesi

Yargı'nın Ceylin'i Pınar Deniz'in eski hali görenleri şaşırttı! Estetiğim yok diyordu ama...

Davinson Sanchez'den Falcao itirafı! ''Her şey söylediği gibi oldu''