• $32,5038
  • €34,7826
  • 2499.53
  • 9693.46
17 Nisan 2023 Pazartesi

Kaybedilen 3 puandan daha fazlası

Beşiktaş, Trabzonspor deplasmanına 5 maçlık galibiyet serisiyle gitmişti. Cenk Tosun'dan yoksun olan siyah beyazlılar sol kanatta son haftaların formda ismi Nathan Redmond'a şans vermişti. Hücum yollarında bir kanatta Ghezzal bir tarafta Redmond ile Trabzonspor'u yenmenin hesaplarını yapan Beşiktaş ilk yarıda Trabzonspor'a karşı etkisiz kaldı. Bordo mavililer zaman zaman Beşiktaş'ı zorlamaya çalışsa da tempo bir türlü yükselmedi. İki takım da soyunma odasına golsüz gitti.

Trabzon'da ikinci yarı bambaşka oynandı. İlk yarıya nazire yaparcasına iki takımın da etkili atakları vardı. Kalecilerin ön plana çıktığı ikinci yarıda keyif veren futbol olsa da iki takımda golü bulamadı. Aslında maçın hakkı da beraberlikti...

Beşiktaş zirve yarışını geriden takip etse de rakiplerinin puan kaybını bekliyordu. 5 maçlık galibiyet serisi Trabzon'da son bulmuş oldu. Galatasaray ile puan farkı maç fazlasıyla 10 olurken Fenerbahçe'yle 4'e yükseldi. Kartal, Trabzon'da 3 puandan fazlasını bırakmış oldu. Siyah beyazlılar bu puan kaybıyla az olan şampiyonluk şansını da bana göre kaybetti.

<p>Dünya Doğa Koruma Birliği tarafından nesli tükenme tehlikesi altında olan türlerin kırmızı listes

Dağ keçileri Palu Kalesi'nde görüldü

ÖSYM'nin dünyadan izole sınav merkezi kapılarını ilk kez açtı

İstanbul Gaziosmanpaşa'da toprak kayması! 30 ev tahliye edildi

Antalya'da otel çalışanlarını taşıyan servis devrildi! 19 kişi yaralı