• $28,9919
  • €31,2252
  • 1866.62
  • 7913.76
7 Ekim 2023 Cumartesi

Burak Yılmaz için büyük fırsat

Beşiktaş'ta son oynanan Lugano maçı sonrası ortalık karıştı. Siyah beyazlılarda teknik direktör Şenol Güneş istifa ederken, yönetim Olağanüstü Seçimli Genel Kurul kararı aldı. Takımın başına ise Güneş'in yardımcılığını yapan Burak Yılmaz geçti.

BURAK YILMAZ İÇİN BÜYÜK SINAV

Burak Yılmaz, 38 yaşında futbolu bırakma kararı aldı ve Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş'in yanında antrenörlük kariyerine adım attı. Öyle ki, Yılmaz'ın en büyük hayallerinden bir tanesi de Beşiktaş'ın teknik direktörü olmak ve şampiyonluk yaşamak. Güneş'in Lugano maçı sonrası istifası Burak Yılmaz'ın beklemediği ve hazır olmadığı dönemde Beşiktaş'ın başına geçme fırsatı verdi. Ligin 8'inci haftasında oynanacak İstanbulspor maçında Beşiktaş'ı Burak Yılmaz hazırlayacak ve kulübede takımın başında Yılmaz yer alacak. Genç antrenör için kritik bir dönem başlıyor. Zira alacağı sonuçlar Burak Yılmaz'ın kariye için önemli mesajlar verecek.

4 ADAY

Beşiktaş'ta Şenol Güneş ayrılığı sonrası akıllardaki tek soru teknik direktör kim olacak... Siyah beyazlılarda hoca olarak 4 aday bulunuyor. Bunlar; Sergen Yalçın, Rıza Çalımbay, Samet Aybaba ve İbrahim Üzülmez. Öte yandan Burak Yılmaz'ın nasıl bir performans ortaya koyacağı da kuşkusuz çok kritik. Peş peşe alacağı galibiyetlerle takımın başında kalma ihtimali de bulunuyor. Diğer 4 isim içerisinde ise öne çıkan isimler bana göre Sergen Yalçın ve Rıza Çalımbay.

<p>Bu anlamlı etkinlik, Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı'nın katılımıyla gerçekleşti. Ayrıca,

3.Çocuk Girişimciler Kermesi Filistinli Çocuklara Destek İçin Gerçekleşti

BİM 12 Aralık 2023 aktüel ürünler kataloğu

Gazze güneş batmadan karanlığa gömülüyor... İşgalci İsrail'in durmayan vahşeti

İşgalci İsrail'den Gazze'ye yeni saldırı