• $28,9208
  • €31,485
  • 1924.11
  • 8026.27
2 Temmuz 2023 Pazar

Burak Yılmaz hayırlı uğurlu olsun

Beşiktaş'ta yeni sezon 1 Temmuz itibariyle başladı. Siyah beyazlılar 2023-2024 sezonunun ilk antrenmanını gerçekleştirdi. Futbol kariyerine nokta koyan Burak Yılmaz teknik direktörlük kariyerine siyah beyazlılarda Şenol Güneş'in yardımcısı olarak başladı.

Burak Yılmaz'ın yeni kariyerine Beşiktaş'ta başlaması yıldız isim için çok kritik önem taşıyor. Futbolculuk dönemlerinin başında tuttuğu takım olan Beşiktaş'a 2006 sezonunda adım atmıştı. Şimdi antrenörlük kariyerine siyah beyazlılarda başlıyor. Hem de çok değer verdiği Şenol Güneş'in yanında... Futbolculuk kariyerinde birçok başarıya imza atan Burak Yılmaz uluslararası arenada da büyük tanınırlığa sahip. Yılmaz tecrübesini artık futbolcularla birebir paylaşacak. Kongre üyesi olduğu Beşiktaş'a yardımcı antrenör olarak hizmet edecek.

TÜRK FUTBOLU ADINA DA ÖNEM TAŞIYOR

Burak Yılmaz'ın futbol kariyeri sonrası sahada kalması Türk futbolu açısından da çok önemli. Türkiye'de şampiyonluklar yaşamış, gol kralı olmuş bir isim. A Milli Takım'da önemli iz bırakan Burak Yılmaz, kariyerinin ilerleyen yıllarında Avrupa'da büyük başarı yakalamıştı. Dolu dolu futbol kariyeri inşaa eden Burak Yılmaz bu tecrübesini teknik direktör olarak da inşallah gösterir. Böyle bir kariyerin teknik direktörlüğe adım atması Türk futbolu adına da büyük önem taşıyor. Yeni kariyerinde Burak Yılmaz'a başarılar diliyorum. Türk futbolu adına hayırlı uğurlu olsun...

<p>Türkiye'de milli ırk olarak tescillenen ve ünü sınırları aşıp dünyaya yayılan Van kedilerinin nes

2023 yılında 145 Van kedisi dünyaya geldi

Pekmez ve limon küründen sabahları tüketen yaşadı! Faydaları saymakla bitmiyor

İnsani ara bitti vahşet başladı... İşgalci İsrail Gazze saldırılarını yeniden başlattı

UNESCO'nun Türkiye'de koruma altına aldığı ilk eser! Restorasyonda sona yaklaşıldı