• $28,9504
  • €31,2482
  • 1890
  • 7978.82
10 Eylül 2023 Pazar

Beşiktaş'ın yeni Sergio Busquets'i: Demir Ege Tıknaz

Beşiktaş, tarihinde alt yapısından birçok futbolcu yetiştirdi. Siyah beyazlılar Türk futboluna çok önemli isimler kazandırırken kadrosunda da alt yapıdan yetişen isimlere hep yer verdi. Buna son örnek olarak 2004 doğumlu henüz 19 yaşında olan çiçeği burnunda Demir Ege Tıknaz'ı gösterebiliriz.

GELECEK ADINA UMUT VERİCİ

Orta sahanın ortasında oynayan Demir Ege, Şenol Güneş'in güvendiği genç oyuncular arasına girmeyi başardı. 1.93 boyundaki yıldız adayı teknik kapasitesinin yanı sıra soğukkanlılığıyla ön plana çıkıyor. Yaptığı tek pas alışverişleriyle Sergio Busquets'i anımsatan 19'luk oyuncu dikine top sürmesiyle oyunun hücum bölgesinde de varım diyor. Uzun boyuna rağmen yavaş olmayan Demir Ege gelecek adına umut verici. Eğer futboluna odaklanır ve çok çalışırsa Türk futbolu yeni bir orta saha oyuncusu kazanır.

TARAFTARDAN TAM NOT ALDI

Demir Ege Tıknaz, son olarak Sivasspor karşısında görev aldı. 63. dakikada oyuna dahil olan 19 yaşındaki yıldız adayı oynadığı futbolla gelecek için umut verdi ve taraftarlardan tam not aldı. Demir Ege, daha önce de Pendikspor'a karşı lig maçında oyuna dahil olmuştu. Genç oyuncu tüm yeni transferlere rağmen yavaş yavaş ilk 11'e göz kırpıyor.

<p>D-650 kara yolu Mekece Mahallesi mevkii Adapazarı istikametinde meydana gelen kazada, N.S. idares

Sakarya'da feci kaza: 2 yaralı

Ustasından çay tarifi! Meğer yıllardır yanlış demliyormuşuz…

HADO sporu, ilgi odağı haline geldi! Artırılmış gerçeklik oyunu

Samsun'da UMKE bölge tatbikatı yapıldı! Film sahnelerini aratmayan görüntüler ortaya çıktı