• $28,9632
  • €31,2267
  • 1890.33
  • 7984.49
15 Ekim 2023 Pazar

Barış Alper Yılmaz'a naçizane bir tavsiye

Galatasaray'ın genç yıldızı Barış Alper Yılmaz, A Milli Takım'ın son oynadığı Hırvatistan maçında karşılaşmanın tek golünü atarak 3 puan almamızı sağladı. 23 yaşındaki oyuncu girdiği birçok pozisyonu kaçırsa da forvet pozisyonunda bize önemli mesajlar verdi.

BURAK YILMAZ'I ÖRNEK ALMALI

Barış Alper, Hırvatistan maçında defansın arkasına yaptığı koşularla bana Burak Yılmaz'ı hatırlattı. Sarı kırmızılı takımda da Okan Buruk 23 yaşındaki oyuncuyu zaman zaman forvet oynatmıştı. Galatasaray geçtiğimiz sezon Fenerbahçe'yi Kadıköy deplasmanında Barış Alper Yılmaz'ın savunma arkasına koşularıyla mağlup etmişti. Genç oyuncu fizik kalitesiyle ve hızıyla forvet pozisyonunda çok farklı bir kariyer inşaa edebilir. Örnek alması gereken isim ise çok uzaklarda değil. Burak Yılmaz... Yılmaz, 26 yaşından sonra Şenol Güneş ile birlikte forvet oyuncusu oldu ve sayısız başarılara imza attı. Barış Alper Yılmaz da son vuruşlarını ve hava hâkimiyetini geliştirirse yeni Burak Yılmaz olur.

MONTELLA İLK SINAVINDA ÖNEMLİ MESAJLAR VERDİ

Milli Takım'ın başına İtalyan teknik adam Montella geldi. Biz yerli teknik direktör tartışmaları yaparken İtalyan hoca, Hırvatistan deplasmanında oynattığı oyunla herkesin takdirini topladı. Milli Takım'da öncelikle ruh vardı. İnanılmaz bir mücadele sergilendi ve kritik 3 puanı aldık. Montella, Avrupa Şampiyonası'nda inşallah Milli Takım'ı önemli yerlere taşır.

<p></p><p>Azerbaycan Sismolojik Hizmet Merkezinden yapılan açıklamada yerel saatle 08.16'da meydana

Azerbaycan'da 5.6 şiddetinde deprem!

Havada taklalar atarak yere düştü! Yaya geçidinde kan donduran kaza

Uludağ'ın “Uyuyamayan” ayı ailesi! Yemek yerken görüntülendiler

Ustasından çay tarifi! Meğer yıllardır yanlış demliyormuşuz…