• $28,9485
  • €31,3071
  • 1881.35
  • 8087.24
1 Temmuz 2023 Cumartesi

Arda Güler için doğru kulüp, doğru zaman

Fenerbahçe'nin genç yıldızı Arda Güler Avrupa kulüplerini peşini takmış durumda. 18 yaşındaki oyuncu yeteneğiyle tüm izleyenleri adeta büyülüyor. A Milli Takımı'nın da geleceği açısından büyük önem taşıyan Arda Güler için Barcelona'nın sportif direktörü Deco Türkiye'ye geldi. Ünlü futbol adamı genç yıldızı Katalan ekibine kazandırmak için büyük çaba sarf ediyor. Barcelona'nın teklifinin ise şu şekilde olduğu öğrenildi: 22 milyon Euro bonservis + 1 yıl Fenerbahçe'de kiralık oyuncu.

BARCELONA, ARDA GÜLER'İ STAR YAPAR

Barcelona altyapısından yetiştirdiği oyuncularla dünyada ün kazanmış bir kulüp. Futbolcu eğitimi ve gelişimi konusunda en önde gelen takımlardan... 18 yaşında olan Arda Güler'in Barcelona tercihinin en doğru seçenek olacağı düşüncesindeyim. Arda'nın futbolunu geliştirecek en doğru takım Barcelona. Birçok dünya yıldızı çıkarmış bir kulübün Arda Güler'i de star haline getireceği kanaatindeyim.

1 YIL DAHA FENERBAHÇE MESELESİ

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç gelecek sezon Süper Lig şampiyonluğu için Arda Güler'i takımda tutmak istiyor. 1 yıl daha sarı lacivertli formayı giymesi istenen Arda Güler için ise birçok Avrupa kulübü devrede. Barcelona'nın teklifi tam Fenerbahçe'nin istediği gibi. Katalan ekibi 22 milyon Euro karşılığında oyuncunun bonservisini almak isterken 1 yıl daha Fenerbahçe'de kalmasını istiyor. Tüm şartlar her bir taraf için istenildiği gibi.

<p>Beşiktaş Kulübü'nün olağanüstü seçimli genel kurulunda 7 bin 271 oy alarak siyah-beyazlı kulübün

Hasan Arat: Türkiye'ye örnek olsun

Türkiye'nin tek su altı deniz parkı! Yıldızkoy'da mikroplastik tespit edildi

6 Aralık 2023 ŞOK aktüel ürünler kataloğu

Merapi Yanardağı kül püskürttü! Patlamalar nedeniyle 11 dağcı hayatını kaybetti