• $32,8522
  • €35,3521
  • 2496.56
  • 10739.9
3 Ocak 2020 Cuma

Yılbaşı reytingleri yine 'O Ses Türkiye' dedi

2020 senesine girerken 31 Aralık gecesi en çok izlenen program yine ‘O Ses Türkiye’ oldu. Şaşırdık mı hayır. Çünkü ‘O Ses’e neredeyse Türkiye’nin sevilen birçok sanatçısı davet edilmiş. Jüri zaten garanti... Bir de işin içine Seda Sayan’ın Oğlu Oğulcan, hem sesi hem kendi güzel bir oyuncu Serenay Sarıkaya, İbrahim Büyükak gibi bir komedyen, Berrak Tüzünataç, Özge Özpirinççi gibi ‘Biz Böyleyiz’in başrolleri, Erdal Özyağcılar gibi bir usta, Gupse Özay gibi samimi bir kadın oyuncu, 6,5 aylık bebek taşıyan Bergüzar Korel de katılınca tadından yenmez bir program oldu…

İkinci program ise Yılmaz Erdoğan’dan geldi. Hele ki Demet Akbağ’ı uzun zaman sonra sahnede görünce sevindim. Belli ki iki dost birbirlerine destek vermişler. Gülben Ergen de ’Çok Güzel Hareketler ’in ünlü sürprizlerinden oldu. Şarkılarıyla geceye renk kattı.

“ATİYE” METHİYE’Yİ HAK EDİYOR

Açıkçası ‘Hakan: Muhafız’dan beklediğim etkiyi bulamayan biri olarak Atiye’yi çok hevesle izlemeye başlamamıştım. Ama başlayınca herkese diyeceğim tek bir şey var o da iyi yapımlardan biri olması. İzlemeyenler mutlaka bu diziyi Netflix’de izlesinler. 8 bölümü ilk sezon yayınlanan ‘Atiye’, inanın bir çırpıda bitiyor. Hikayelerde eksik kalan bazı sahneler olsa da beni radarına almayı başardı Atiye… Oyunculuklar, mistik hikayesi, Göbeklitepe’deki sahneleri, hepsi çok iyi. Beren Saat ve Mehmet Günsür değil tüm oyuncular harika bir iş çıkarmış. 2. sezonu sabırsızlıkla bekleyenlerdenim.

Ayrıca Beren Saat için biz ‘Tüm yaz bunalımda’ derken o sette kendini bulmuş adeta. Kenan (Doğulu) ile aralarının bozuk olduğu dönemde Beren’e çekimlerde olmak iyi gelmiş gözlemlediğim kadarıyla.

SOSYAL MEDYA DETOKSU DEVAM EDİYOR

2019 yılında başlayan bu detoks 2020’de devam edecek gibi. Instagram da cazibesini kaybetmeye başladı. Özellikle ünlüler farkındaysanız eskisi kadar paylaşım yapmıyor. Mesela yılın son günlerinde Hande Yener, tüm paylaşımlarını sildi ve birkaç fotoğraf dışında paylaşım bırakmadı. İrem Derici 30 gün sosyal medya detoksuna başladığını ve bu mecrada olmayacağını da yılın son günü anons etti. Her şeyin bir sonu olduğunu söylememize rağmen özellikle Instagram’ın etkisinin azalmayacağını düşünenler yanılıyorlar. Bugün beğenilerin gösterilmemesi bile büyük bir kayıp sağladı aslında. Ve çoğu insan artık bu resim paylaşma işinin abartıldığını düşünüyor. Bakalım bu işin sonu nereye gidecek 2020’de.

MASTERCHEF’İN SENEYE İŞİ ZOR

Açıkçası neden zor? Çünkü bu yıl MasterChef hiçbir yıl göremediği ilgiyi gördü. Burada şeflerin etkisi büyük kuşkusuz ama bu seneki yarışmacıların da bir o kadar katkısı olduğunu düşünenlerdenim. Öyle yarışmacılar seçilmişti ki hepsi birbirinden farklı kişilik. Ayrıca yeteneklerinin yanı sıra çok eğlenceli çocuklar, kızlardı. O yüzden bu yıl aynı frekansta yarışmacıların olması önemli.

<p>Olay, Battalgazi ilçesi Başharık Mahallesi'nde meydana geldi. Edinilen bilgilere göre, Toprak sok

Havalandırma boşluğuna düşen kuş kurtarıldı

Dünya mirası Nemrut bayramda ziyaretçi akınına uğradı

Etiyopya'da müzedeki dev kaplumbağa görenleri şaşırtıyor!

Dünya bizimkileri konuşuyor! ''Türkler mücevherine güvendi''