• $28,9246
  • €31,3332
  • 1887.86
  • 8087.24
11 Ağustos 2023 Cuma

Reels Şarkıcıları Harbiye'de Konsere Çıkmasın!

Harbiye Açık Hava konserleri yaz sezonu boyunca devam ediyor ve bir kaç konser takip etme şansım da oldu.

Harbiye'de neden herkes konser vermesin diyorum, orası starların yeri çünkü. Orada sahne alabilmek için halkın en az yüzde yetmişinin senin şarkılarını biliyor olması gerekir. Türk halkının seni görmeden, sesini tanıyor olması gerekir, yani gerekir de gerekir.

Şimdi bakıyorum da Harbiye'de öyle çok çıkan Instagram reels şarkıcısı var ki, belki 2 sene sonra müzik sektöründen silinecek isimler. Öyle sosyal medya şarkıcıları. Nerede patlıyor bu sosyal medya şarkıcıları tabii ki bu büyük sahnelerde.

Geçen bir konsere gittim. Sosyal medyadan birkaç şarkısına hakimim, güzel olur diye düşündüm. Gitmez olaydım, ilk yarı sonrası çıktım ve benim gibi en az 150 kişi ayrıldı.

Canlı söylemiyor, orkestra arkadan hareket yapıyor. Yapmayın arkadaşlar orası Sezen Aksu, Ajda Pekkan, Ebru Yaşar, Ebru Gündeş, Hande Yener, Demet Akalın, Tarkan, Kenan Doğulu, Serdar Ortaç ve daha yazamadığım birçok iyi sesi olan sanatçının yeri.

Sizin o sahnelerde şarkı söyleyebilmeniz için kırk fırın ekmek yemeniz gerekir daha...

KORKMAYIN BAŞKA PLATFORMLAR DA VAR

Her konuda söylemleriyle, tepkileriyle dikkat çeken iki oyuncu Hazal Kaya ve Birce Akalay, konu Atatürk olunca sessiz kaldı.

Hazal Kaya, "Proje çekilirken çok heyecanlanmıştık, yakın arkadaşlarımız oynadı, ben izlemek istiyorum. Nerede, nasıl yayınlandığıyla çok ilgilenmiyorum" açıklamasını yaparken Birce Akalay ise, "Ben bu konuyla alakalı fikrimi beyan etmek isteseydim sosyal medya hesaplarımdan yapabilirdim. Sorunuzu nazikçe reddetmek istiyorum. Mevzu bahis Atatürk olduğu zaman ben Ata kızıyım zaten" diye soruları saçma sapan açıklamalar yaparak geçiştirdi.

Bu kadar da olmaz dedirten sözler iki oyuncuya da yakışmadı. Bir şey konuşuyorsunuz alt metninde ne var, ne diyorsunuz kimse anlamadı.

Başka dijital kanallar da var. Bu kadar korkmayın, bir iş bulur mutlaka para kazanırsınız.

DEMET AKALIN'LA UĞRAŞMAYIN

Demet Akalın ile MasterChef All Star yarışmacısı Tahsin Küçük arasındaki sözlü atışma devam ediyor.

Demet Akalın ilgiyle takip ettiği MasterChef yarışmasındaki isimlerden Tahsin Küçük için, "Tahsin, 'şakalaşıyoruz' diyorsun ya aşırı iticisiniz. İnşallah sonuna kadar gidemezsiniz" diye paylaşım yaptı.

Tahsin Küçük de Demet Akalın'ın bu paylaşımına, "Keşke herkes kendi işini, sadece kendi işini hakkıyla yapsa. Teşekkürler" ifadeleriyle cevap vermişti. Yarışmacılara açık çağrımdır. Siz siz olun Demet'le uğraşmayın. Ben bile Survivor ve MasterChef'i onun paylaşımlarından takip ediyorum. Neredeyse yarışmanın oylamalarda gidişatını belirliyor. Demet'in son cevabı ise efsane olmuş. "Evet. Allah'a şükür hem şarkı söyleyip hem televizyon seyredip hem yorum yapabiliyorum. Bu kadar yetenekliyim."

<p>Mardin kırsalında gerçekleştirilen Kahramanlar-32 Operasyonunda biri kırmızı kategoride olmak üze

Mardin'de 'Kahramanlar' operasyonu

Türkiye'nin tek su altı deniz parkı! Yıldızkoy'da mikroplastik tespit edildi

6 Aralık 2023 ŞOK aktüel ürünler kataloğu

Merapi Yanardağı kül püskürttü! Patlamalar nedeniyle 11 dağcı hayatını kaybetti