• $13,5513
  • €15,1222
  • 777.583
  • 1983.18
10 Aralık 2021 Cuma

Merak etmeyin, pop müziğe hiçbir şey olmaz

Bu haftanın en çok konuşulan ünlüsü Gülşen oldu. Sanatçı, kendisi için yazılan "Gülşen'e bir şey olursa zaten bitmek üzere olan pop müziğine veda ederiz" mesajını sayfasında paylaşarak tartışmanın fitilini ateşledi.

Açıkçası pop müzik Gülşen olmadan bitecekse, biz yıllardır ne dinliyorduk?

Bu dönemde Gülşen'i konserlerde biraz fazla görüyoruz ama pop müzik adına konuştuğumuz şey şarkıları mı yoksa sahne kostümleri mi?

Bugün, Gülşen gündemdeyse asla şarkılarından dolayı değil, malum sebebi ortada...

Lütfen yapmayın arkadaşlar! Pop müzik şarkıcılarına, yazanlara, bestecilere ayıp olmuyor mu? Bu ülkenin Ajda Pekkan'ı, Sezen Aksu'su, Zerrin Özer'i varken, Tarkan, Demet Akalın, Merve Özbey, Hadise, Kenan Doğulu, Mustafa Sandal, Mustafa Ceceli ve daha birçok pop yıldızı varken pop müziğe hiçbir şey olmaz, siz merak etmeyin...

HADİSE'NİN, KAAN'A ÖFKESİ BİTMEMİŞ

Hadise; Kaan Yıldırım ilişkisinde o kadar kırılmış ki, unutamadığı çok belli. Gizli saklı yaşanan bir ilişki ve hiç elini tutmayan Kaan Yıldırım... Nispet yaparcasına Mehmet Dinçerler ile sürekli el ele görüntü vermesi bu yüzden.

Ödül töreninde bile özellikle Mehmet'e elini hiç bırakmadığı için teşekkür etmesi tamamen bundan zaten. Umarım Hadise bu kez de hayal kırıklığına uğramaz. Bu kadar arkasında durduğu ilişki aynen istediği gibi evlilikle sonuçlanır. Aksi taktirde Hadise bundan sonra kime nasıl güvenir tartışılır.

DOĞRU ADIM!

Rabia Tunçbilek, son olarak mayıs ayında çıkan 'Müsaadenle' isimli şarkısıyla dijital mecralarda başarılı işlere imza attı. Ardından çıkaracağı proje, kariyeri adına önemliydi. Geçtiğimiz hafta 'Sevdan Celladımdır'ı müzikseverlerle buluşturdu ve doğru bir adım attı. Şarkı pop müzikte son dönemde önemli işlere imza atmış Emrah Karaduman imzalı. Klibi ve tarzıyla bu projede kendini yenilemiş Rabia. Kendini yenileyen genç şarkıcı doğru adımlarla ilerliyor.

TİYATRO ZAMANI!

Maximum Uniq aralık ayı boyunca sahnelerinde, sezonun öne çıkan oyunları ve oyuncularını ağırlayacak. 13-14 Aralık tarihlerinde Zerrin Tekindor'un tek kişilik oyunu 'Toz' Maximum Uniq Box'ta sahnelenecek.

Şevket Çoruh'a Günay Karacaoğlu'nun eşlik ettiği bol ödüllü muhteşem komedi 'Bir Baba Hamlet' 13 Aralık Pazartesi günü Maximum Uniq Hall'de seyirciyle buluşacak. Ardından 18 Aralık akşamı Haluk Bilginer ve güçlü oyuncu kadrosuyla 'Kundakçı' ve 23 Aralık'ta Ozan Güven'in oynadığı 'Don Kişot'um Ben' tiyatroseverlerle buluşacak. Kaçırmamakta fayda var.

KUMAR VE NAFAKA SERDAR'IN SONU OLDU

Serdar Ortaç'ın kendine verdiği zararı başka kimse vermedi. Evliliği de, iş hayatı da sadece bu yüzden zora girdi ve bitti. En rahat edeceği dönemde bu kadar üreten bir adam, mali zorluklarla boğuşuyor. Chloe'nin açıklamaları da bunu onayladı zaten.

Chloe gitti ama Serdar'ın hayatından giderken de büyük bir nafaka ile gitti. Hatta gözünün yaşına bile bakmadı, evine icra bile getirdi. Kimse tek başına kızı suçlayamaz. Serdar kendi etti kendi buldu. Bu kötü ve hastalık derecesinde durumdan çıkamadı ve bu oyunu bırakmadı. Her gün daha da batıyor.

O kadar üzücü ki, bir beste fabrikatörü ama o şarkılar ve telif gelirlerinin hepsi başkasına satıldı neredeyse. Ben Serdar'ın bir an önce bu nafaka ve borçlardan kurtulmasını ve işten işe koşturmasına diliyorum. Bunlar hayatından temizlenirse, eminim yeniden çok güzel şarkılar yapacak.

<p> </p>

Muhalefet liderleri neden Sedef Kabaş'ı savundu?

iPhone'a iOS 15.4 ile gelecek özellikler belli oldu

Savaş kahramanı hayvanlar!

Bu belirtileri bilmek hayatınızı kurtarabilir! İşte belirtilerine göre kanser türleri