• $15,9107
  • €16,8814
  • 942.491
  • 2393.61
24 Eylül 2017 Pazar

İrem Derici’ye neler oluyor?

İrem Derici’nin bu ara üzerinde karabulutlar dolaşıyor. Bazen olur ya her şey üst üste gelir. Tam olarak da bunu yaşıyor. İlk olarak erkek arkadaşından ayrıldı İrem. Sonrasında çok büyük bir acı yaşadı ve yakın dostu Harun Kolçak’ı kaybetti. Ama dur durak bilmedi, konser maratonuna devam etti. Hatta kırık parmakla dahi konserlere çıktı. Doktora gitme işini en sona bıraktı. Ve en son besin zehirlenmesine dayalı böbrek iltihaplanması teşhisiyle hastanelik oldu. Bu sefer durum ciddi. Hastalığından ötürü bir bir konserleri iptal oldu. Ve çektiği ağrıyı kendi ağzından ‘Yerlerde sürünüyorum’ diyerek, bol bol dua isteyerek sosyal medyadan yazdı. Son dönemde bir deri bir kemik kaldı. Kilolarına takıktı ve aşırı zayıfladı. Yoğun tempoyla beraber düzensiz beslenme, son dönemde yaşadığı acılar üstene eklenince hastalık vazgeçilmez olmuştu. Bazen mola vermek lazım. Gençliğin verdiği enerji, hırs, sevilme, daha başarılı olma istekleri güzel ama bu bedenin de kıymetini bilmeli.

HAZAL KAYA’NIN FAKİR KIZ ŞANSI

Hazal Kaya, gerçekten çok şanslı. Bugüne kadar oynadığı diziler genelde reytinglerde birinci çıkmıştı. ‘Aşk-ı Memnu’ dizisinden sonra şansı iyice açıldı ve dizilerin aranılan başrol oyuncusu oldu. ‘Adını Feriha Koydum’ dizisinde Çağatay Ulusoy ile yıldızı iyice parladı. Sonra Behçat Ç, ‘Maral’ ve şimdi de ‘Bizim Hikâye’ dizisiyle ekranlarda boy gösteriyor. Hazal’a ‘Aşk-ı Memnu’ dışında oynadığı tüm dizilerde fakir kız rolü üzerine iyice yapıştı. Ama ‘Bizim Hikaye’de izleyince bir başka geldi Hazal bana. Dizi ‘Shameless’ uyarlaması... Sanırım güzel bir proje olacak. Dizideki çocuk oyuncuların hepsi çok başarılı. Hazal Kaya’ya da güzel eşlik etmişler. Başroldeki Burak Deniz ve baba rolündeki Reha Özcan da oyunculuklarıyla rollerini tam anlamıyla benimsemiş. İlk bölüm çok güzel başladı. Reytinglerde galip çıkmasa da ilerleyen bölümlerde seyirciyi yakalayacağını umuyorum. Açıkçası ben izlerken büyük bir keyif aldım. Umarım senaryo bozulmaz ve hep böyle devam eder.

YETENEK BAŞKA BİR ŞEY

Hande Erçel, bir dans etti olay oldu. Üzerine bir de çok çalıştım dercesine ayaklarının fotoğrafını paylaşınca yorum eleştiri yağmuruna tutuldu. Hande; güzelliğiyle dizilerin ve reklam filmlerinin aranılan yüzü oldu ama yetenek başka bir şey. Diziler de her ne kadar oyunculuğunu ispatlasa da dans için daha kırk fırın ekmek yemesi lazım. Yeteneğin yoksa öyle dans, müzik işlerine girmeyeceksin. Sadece oyunculuk yapıp bırakacaksın. Şov amaçlı reklam yüzü olduğu markanın gecesinde dans etmek yerine keşke başka bir şey yaptırsalardı kıza. Sanki sahneye zorla çıkarmışlar da bir an önce bitse de gitsem der gibiydi. Danstan anlamamıza gerek yok bu eleştiriyi yapmak için... Bence gören herkes gördü sahnede ne kadar estetiksiz durduğunu. Hande Erçel bence Serenay Sarıkaya’dan ders alsın bu işlere girecekse. İyi örnek ise daha iyi bir oyuncu örneği yok dans konusunda son zamanlarda. ‘Fi’ dizisindeki performansı ortada Serenay’ın.

MEHMET ALİ ERBİL’İN KREDİSİ HEP VARDIR

Mehmet Ali Erbil, bu ülkenin en önemli sunucusu ve şovmenidir. Programlarında her daim bir olay vardır. Yaptığı gaflar yüzünden programları sona ermiş, ekran yasakları almış ama yine de TV dünyası ondan vazgeçmemiştir. Ne yaparsa yapsın, unutulup affedilmiştir. Ekran onu seviyor o da ekranı. Şimdi de ‘Türk Malı’ dizisinden ayrılışıyla ilgili o kadar çok bilgi kirliliği var ki. Asistan bir kıza attığı mesajlar yüzünden yapımcının Mehmet Ali Erbil’le yolları ayırdığı yönünde. Mali ise tam tersi açıklama yaparak yoğunluğundan ötürü diziyi bıraktığını söyledi. Gelen haberler enteresan. Ateş olmayan yerden duman çıkmaz çoğu zaman... Gerçeği dizi ekibi ve Mehmet Ali Erbil’den başka kimse bilmiyor şimdilik. Adın çıkacağına canın çıksın derler ya, çapkınlıklarıyla yıllardır göz önünde olunca dedikoduların ardı arkası kesilmeyecek uzun zaman. Erbil’in yarışma programı devam ediyor. Ve bir gerçek daha var ki bu ülkede Mehmet Ali Erbil’in her zaman kredisi olduğu. Ne olursa olsun, ne yaparsa yapsın...

<p> </p>

“Havalimanı yıkılıyor” yalanı

Yavrusu için kendini feda etti! Vahşi doğanın acımasız yüzü

ABD 50 yıl sonra UFO'ları konuşmak için panel düzenledi

Doğu Karadeniz'in zorlu yolları havadan görüntülendi! Yolculuk yapmak cesaret ister