• $18,0755
  • €18,2595
  • 1020.37
  • 3020.01
23 Temmuz 2017 Pazar

Deniz Akkaya'nın magazin oyunları

Deniz Akkaya, ilk gününden bugüne kadar çok iyi bir model olmasına rağmen, her zaman olaylarla gündeme gelmeyi çok iyi başardı. Geçmişe bakarsak estetikli, estetiksiz halleri, yanlış veya doğru birçok olaylı ilişkisi, trafik kazaları, alkollü halleri, sevgilisinden gördüğü şiddet haberleri, çocuğunun babasıyla yaşadığı olaylı süreç, en son sunduğu programdan ayrılması veya atılmasI... Sürekli bir mağdur kadın pozisyonları agresifliği... Yani iyi bir model olma dışında ne yaptığını anlayamadığım bir kişi Deniz. En son Mikanos’ta erkek arkadaşıyla dans ederken yayılan video ve fotoğraflar... Bu sefer de mağdur… Çünkü yanındaki arkadaşları ondan habersiz bu videoyu instastory’ye ekliyor ve Deniz Akkaya yine gündemde kalmayı başarıyor. Sonra da “Ülkenin benden başka derdi yok” diye isyan ediyor. Sen bir magazin figürü olarak bugüne kadar geldiğin şöhreti bu şekilde yakalayınca, ülke magazini de tabii ki tam da senin istediğin gibi seni yazıyor ve konuşuyor. Daha ne olsun Deniz!

ÜNLÜLERİN BU SENE FAVORİSİ “MİKANOS” OLDU

Bu sene ünlülerin ve sosyetenin tatil mekânı Mikanos oldu. En ufak kaçamakta herkes soluğu burada aldı. Çoğu ünlü Bodrum’a uğrayıp tatillerine ve eğlencelerine Yunanistan’da devam ediyor. Biz Türklerin gittiği her yeri popüler yapmakta üzerine kimse su dökemez zaten. Mikanos’un turizmine katkımız bu sene oldukça büyük oldu. En son Şeyma Subaşı da bekârlığa veda partisini kız arkadaşlarıyla burada yaptı. Adaya gelen giden ziyaretçi durmak bilmiyor.

KEREMCEM ŞARKICI MI DİZİ OYUNCUSU MU?

Keremcem, her ne kadar karşımıza şarkıcı olarak çıkmış olsa da, biz onun hiçbir şarkısını maalesef hatırlamıyoruz. Fakat dizileriyle hep akılda kalmayı başardı. Nasıl bir oyunculuk aşkı ise 4-5 sezon süren ‘O Hayat Benim’ dizisi biter bitmez, dur durak bilmeden hemen ‘İki Yalancı’ projesiyle karşımıza çıktı. Keremcem’in oynadığı her dizi senaryosu, reytinglerde başarılı sonuclar aldı. Yaz döneminde birçok yayından kalkan ve sezon finali yapan diziye rağmen bu işi de tutacağa benziyor. Keremcem de tüm enerjisini şarkıcılıktan çok dizi sektörüne vermesi artık bu yolda ilerleyeceğinin ispatı.

HADİSE’DE HADİSELER BİTMİYOR

Hadise için hep yazıyor, söylüyoruz. Senin kendine acil profesyonel bir ekip bulman lazım diye. Bu işi belli ki, üç kız kardeş doğru yapamıyorsunuz. Yeni albüm çıkarıyorsun, albüm dışında her şeyle gündeme geliyorsun. Bu hafta da La Plaj’la ilgili çıkan haberler... Sen hâlâ farkında değilsin ama abla ve kardeşle bu iş yürümüyor. Biri seni yanlış giydiriyor, biri seni yanlış yönlendiriyor. Sen şarkıcısın ama gündemde hâlâ şarkıların yok...

<p>Agr Tur seyahat acentesi ve HIS Travel ortaklığı, özel taleplere göre şekillenen kişiye özel seya

QUALITA ile turizme yeni bir soluk geliyor

Tarihi Haydarpaşa Garı'nın restorasyonunda sona gelindi! Garın son hali görüntülendi

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Zelenskiy ile bir araya geldi! işte görüşmeden kareler

Çağla Şıkel ile çocukları alışveriş turunda... Böyle poz verdi