• $16,1561
  • €17,3268
  • 966.598
  • 2375
12 Kasım 2011 Cumartesi

Kadının fendi erkeği yendi

G.Saray MP ve F.Bahçe'nin başını çektiği kadınlarımız 17 karşılaşmanın 17'sini de kazandı... Erkeklerimiz ise 16 maçın sadece 8'ini galip bitirdi

Basketbolda erkek takımlarımız, Avrupa Kupaları'nda hala beklenen başarıya ulaşamadı. Kadınlarımız ise Avrupa'yı resmen sallıyor! Erkeklerde F.Bahçe Ülker, G.Saray MP ve Anadolu Efes, THY Avrupa Ligi'nde ilk 4 haftada 2'şer galibiyet ve 2'şer yenilgi aldı.
ERKEKLERDE Eurochallenge Cup'ta ise Pınar Karşıyaka, Türk Telekom, Olin Edirne ve Beşiktaş Milangaz ise ilk hafta karşılaşmalarını 2 galibiyet ve 2 yenilgiyle kapadı. Yani erkeklerde çıktığımız 16 maçta toplam 8 galibiyet ve 8 yenilgilik yarı yarıya bir bilanço ortaya çıktı.
CİM BOM'DAN 5'TE 5 GALİBİYET
KadInlar Avrupa Ligi'nde ise F.Bahçe ve Galatasaray Medical Park gruplarında rakiplerini silindir gibi eziyor! B Grubu'ndaki 4 maçı da kazanan Fenerbahçe, 1 maç fazlasıyla lider olan İspanyol temsilcisi Avenida'nın ardından 2. sırada... A Grubu'ndaki Galatasaray Medical Park ise 5 maçının tümünü kazanıp lider oldu.
KADINLARDA FIBA Avrupa Kupası'nda Beşiktaş, BOTAŞ, Kayseri KASKİ ve Optimum TED Ankara Kolejliler gruplarında oynadıkları 2 karşılaşmayı da kazanarak bu organizasyona adeta damgalarını vurdular. Böylece kadınlarda müthiş bir performans ile 17'de 17 yaptık.
İSTANBUL TAKIMLARI KAMÇILIYOR
BU sezon hem erkekler hem kadınlar Avrupa Ligi'nin Final-Four'u İstanbul'da organize edilecek. Fenerbahçe ve Galatasaray Medical Park olmak üzere kadın takımlarımız, İstanbul'da kupayı kaldırmak istiyor. Bu hedef, her iki takımımızı da kamçılıyor! Ancak erkeklerde Barcelona, Maccabi ve CSKA Moskova gibi güçlü takımların arasında biraz zor görünüyor.

<p> </p>

Ev kiralamasına sınırlama gelir mi?

Vahşi doğanın en acımasız canlıları! İşte korkutucu özellikleri

NASA tarih verdi! Dünya'ya doğru hızla yaklaşıyor

Sadece ormandaki malzemeleri kullanarak yaptı! Her anını kaydetti