• $7,3661
  • €8,957
  • 436.845
  • 1536.11
18 Şubat 2011 Cuma

Biz daha fazla Üzülme(yi)z

Üzülmez'in başına gelenlerden sonra hiçbir taktiksel ya da teknik konu umurumda bile değil! Ne de olsa santradan önce giydiğim siyah-beyaz Hendrix tişörtü futbol kalbimin tek kozuydu dün gece.
Hele yönetimin bir kişi hariç bir türlü kalitesinin onda birini dahi yakalayamadığı o şairane taraftarın senfonisinden sonra var ya... Q7'nin golünü görse Hendrix bile mezarından çıkıp en güzel gitar sololarına kaldığı yerden devam ederdi ama 'o kafa' faturayı yine sadece Üzülmez'e keserdi!
Her şekilde biz üzülmeyiz aslında bir yerden sonra... Hele hele siyah-beyaz emeğin yüz akı Üzülmez'i bir günde harcayan MakDonal'ın kulüp yönetimi versiyonu 'fast-food yönetim'inden sonra sadece acıyı bal eyleriz onların emeğe bakarkörlüğüne en anlamlı tepki mahiyetinde!

6 YILLIK FİYASKO!..
Mesele belli: İbrahim Üzülmez ama Beşiktaşlı üzülür sayenizde... Çünkü ne de olsa efsane başkan Seba'nın söylediği ama fast-food yöneticilerin hiçbir zaman anlayamadığı gibi 'Parayla efsane yazılmaz!'
Schuster taktik hatalar yapmadı mı? Başta Nobre gibi net ötesi 2.3 milyon euro'luk bir tarihi fiyaskoda ısrar etmek üzere kralını yaptı ama yönetimin yaptığı tarihi ötesi hataların yanında Alman hocanın hatalarına hemen sıra gelmez!
Tabii yönetimin başında Seba olsa, Üzülmez vakası bu kadar büyümese, Schuster'le ilgili yazacak en az 10 yazı konusu var ama beşinci şampiyonu çıkaran Ertuğrul Sağlam'la, Dünya Kupası şampiyonu Del Bosque ile ya da İstanbul'un üç büyüğünü de şampiyon yapabilecek taktiksel kudretteki Denizli ile olmayan, Schuster ile de olmuyorsa, bu iş bu yönetimle hiç mi hiç olmuyor, olacak gibi de durmuyor! Son 6 aylık göreceli düzelme, 6 yıllık fiyaskonun üzerini örtmüyor!

<h3>Başkan Erdoğan'da aşı açıklaması</h3><h3>'50 MİLYON DOZ AŞI GELECEK'</h3><p>Başkan Erdoğan, Kovi

26 Ocak 2021 Güncel Haberler

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Mehmetçik yeni kamuflajlarıyla görev başında

Başkan Erdoğan, Sosyal Atama Töreni'nde konuşma yaptı