• $15,9678
  • €16,7989
  • 931.913
  • 2393.61
26 Ekim 2012 Cuma

Volkan'ın kurtarışları Egemen'in kafa golü

Güney Kıbrıs'ta renklerin siyasi anlamı var. Fanatiklerin tuttuğu APOEL'in sembol rengi yeşil. Kafatasçı diyorlar. Stada gelirken polis, APOEL'in fanatiklerinin siyah kar maskesiyle ana yolda beklediğini söyleyerek olay çıkmaması için takımı gizli bir yoldan götürdü. Kavşaklar ve yollarda o kadar çok polis vardı ki olaysız stada geldik. Hatta polis, kafileye stadın arkasındaki tartan pistin üzerinden içeri soktu. Bizde olsa olay olurdu.
AEL'in sembol rengi, mavi. Seyircileri daha ılımlı, F.Bahçe sempatizanları. Başkan ve yöneticileri özel locaya aldılar. Yanında da AEL kulübünün başkan ve yönetiminin locası vardı. Aramızı sadece bir cam ayırıyordu. F.Bahçe ilk 10 dakika önde bastı ve etkili oldu. Ama ondan sonra nedense geriye çekildi. Bunda Selçuk'un orta sahadaki top kayıpları, Hasan Ali'nin soldan yaptığı bindirmelerde bu futbolcunun alanının boş bırakmasının da etkisi vardı. Gökhan Gönül'ün bulunduğu koridorda defasın arkasına atılan uzun toplarla F.Bahçe etkili olmaya çalıştı. Hatta bir pozisyonda Kuyt, acele etmese, bir adım arkasında bulunan Cristian'a bıraksa, onun önü kabak gibi boştu. Yapmadı. Kuyt ile Topal ilk yarıda etkili olmayan isimlerdi. Hatta tribünde çok hata yapan Selçuk'un yerine Cristian'ın geçmesi, 10 numaraya da başka bir oyuncu alınması gerektiğini söyleyenler bile vardı. Volkan, Hasan Ali ile Selçuk'un iki hatasında AEL'in yakaladığı kontrataklarda iki kurtarış yaparak, ilk yarıya damgasını vuran isimdi.
MEİRELES ÜÇ HAFTA YOK
F.Bahçe ikinci yarıda topu yere indirip, pas yapmaya başlayınca oyunda etkili oldu. Kuyt ile Sow'un kaçırdığı gollerden sonra herkes bir mucize arıyordu. Duran topta Cristian'a bel bağlamışlardı ve mucize de duran toptan gerçekleşti. Cristian'ın ortasına Egemen öyle bir yükselip kafa vurdu ki locada F.Bahçeli yöneticiler ayağa kalktı. AEL'li yöneticiler de elleriyle 'Çok güzel gol' diye tebrik ettiler.
Egemen haftalardır kötü oynuyor. Ama bu maçta eski Egemen gibi kornerden attığı golle hem moral kazandı hem de takımına üç puan kazandırdı. Ancak Volkan'ın da hakkını yemeyelim. İkinci yarıda da iki tane gol kurtardı. Yani toplam 4...
Maçın özeti: Geceye 'Kankalar' damga vurdu. Volkan kurtardı, F.Bahçe'ye mucize golle üç puanı aldırdı. F.Bahçe, Avrupa Ligi'nde grup liderliğine oynuyor ama bu takımın Meireles'e çok ihtiyacı var. Duyduğuma göre 3 hafta daha yokmuş.

<p>Sadakatsiz dizisi Doctor Foster dizisinden uyarlanmış ve özellikle ilk sezonu ile ekrana damgasın

Sadakatsiz'de finale giderken 3 muhtemel senaryo

Yavrusu için kendini feda etti! Vahşi doğanın acımasız yüzü

ABD 50 yıl sonra UFO'ları konuşmak için panel düzenledi

Doğu Karadeniz'in zorlu yolları havadan görüntülendi! Yolculuk yapmak cesaret ister