• $9,2589
  • €10,7474
  • 526.056
  • 1409.56
1 Nisan 2013 Pazartesi

Sow ile Kuyt'ın muhteşem oyunu

31. dakikadan sonra bu kez Caner, orta sahaya oyun kuruculuk bölgesine geldi. Sow da etkili olduğu kanada geçti. Takım üretken gibi gözükse de orta sahadan destek, oyunu yönlendirecek, takımı ateşleyecek, lider sıkıntısı çekiyordu.

38. dakikada takımı hırslandıracak bir hareket oldu. Sow'un üst direğin içine çarpıp, kale çizgisini yarım metre geçen golünü hakem vermeyince hava bir anda değişti. Bu golü orta hakem veremezdi. Yardımcı hakem geride olduğu için atladı. Tribünler de Lig TV'den gol olduğunu öğrenince uyandılar. Volkan da devre bitince hakemin yanına gidip golü vermediğini söyledi.

KAFAMA BARONİ TAKILDI

Ve o hırsla F.Bahçe ikinci yarının başında arzu ettiği golü buldu. Webo'nun topa öyle bir öfkeyle vuruşu vardı ki sanki verilmeyen o golün öcünü alıyordu.

Benim bu maçta kafama Cristian takıldı. Devre arasında soyunma odasında 'Biraz oyuna gir' uyarısına rağmen hiç oyunda yoktu. Koşuları da sahteydi, hamleleri de. Az da olsa pozisyona girdiği anlarda bile kafası oyunda değildi.

Peki bu kadar kötü Cristian 3 oyuncu değiştirilmesine rağmen neden 90 dakika sahada kaldı? Herhalde hocanın bir bildiği vardır.

Meireles, Cristian'ın açıkları kapatmak için iki kişilik oynadı.

Ve anlayamadığım Stoch! Sahada vardı, oyunda yoktu. Çünkü kimse Stoch ile oynamadı. Pas vermediler. Boş alana kaçtı, elini kaldırdı, top alamayınca o da Cristian gibi en yakınındakine pas vererek işin kolayına kaçtı. Bu maçın üç kahramanı var. Kuyt, Sow ve Webo. Sow'un attığı gole şapka çıkartılır. Akıl dolu. Maçı izleyenler de Sow'u attığı o golden sonra ayakta alkışladılar. Nedeni de iyi oyununu golle süslemesi.

Sonuç mu? F.Bahçe 3 puanı alarak, G.Saray'ın ensesinde "Bu yarışta ben de varım" dedi.

<p>İstanbul Altınbaş Üniversitesi Öğretim Üyesi Dr. Eray Güçlüer, terör örgütü DHKP-C operasyonuna i

Kılıçdaroğlu'nun iddiası yeniden gündemde

Fenerbahçe, Trabzon'a ayak bastı

Günün en çok paylaşılan fotoğrafları (16 Ekim 2021)

Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Angela Merkel ortak basın toplantısı düzenledi