• $15,5654
  • €16,2515
  • 900.833
  • 2422.24
23 Nisan 2012 Pazartesi

Şampiyonluk yarışı şimdi kızıştı

Maçın kilit oyuncuları ön liberolardı. Cristian, Melo'ya göre daha iyi oynadı. Pozisyonu önde Alex'le yakındı. Melo ve Selçuk hiç oyunda yok. G.Saray'da ise Emre, Engin çok koşan oyunculardı. Bu maçta gözler Gökhan'ın üzerindeydi. Herkes ondan çalışılmış kanat bindirmeleri bekledi. Ama onun yerine bu görevi Ziegler yaptı. F.Bahçe'nin sol tarafı en yumuşak karnı olarak gösteriliyordu. Hatta o bölgede oyunu kuran kazanır bile deniyordu.
Ama tersi oldu. Eboue'nin önünde bir ara Engin sonra Emre oynadı. Ziegler'i de zorladılar ama bu ikiliyle iyi mücadele eden Ziegler kazandığı toplarla bir kanat oyuncusu gibi ileri çıktı sonra da golü attı. Maçtan önce anket yapsan kimse Ziegler demezdi!
Alex çok büyük futbolcu bir gol attırdı arkasından Cristian'a attırıyordu. Bunların hepsi ilk yarıda olanlardı.
AYAKTA DURAMADILAR
İkinci yarıda Fatih Terim bu kez Selçuk İnan'ı geri çıkardı. Cristian da geriye çekilince G.Saray baskılı göründü; F.Bahçe Saracoğlu'ndaki gibi savunmaya kapanan, hücumu az düşünen takım havasına girdi. Aykut Kocaman kimseye geri çekelin demedi, tam tersine üç puan için ayağa top ve dikine futbol istiyordu. Ama yorulanlar ayakta durmakta zorlanıyordu bunu bilen G.Saray da bol bol pozisyon üretiyordu. Futbol enterasan bir oyun, pozisyona çok giren değil, topu üç direğin arasından atan kazanıyor.
Caner'in hatasında G.Saray da beraberliği kazandığı an, herkes bu maçı ev sahibi takımın farklı kazanacağını düşünüyordu ama öyle olmadı. Özer, Stoch değişikliği F.Bahçe'yi biraz daha hücuma yönlendirdi. En azından kontrataklarla gol arama düşüncesi vardı oyuncularda. Ve uzun süredir oynamayan durgun Stoch, bu maçta F.Bahçe için ligi etkileyecek muhteşem bir gol attı. Bana göre Bienvenu'nün katkısı çok fazla. Pozisyonu Özer hazırladı ama golcü Bienvenu egoistlik yapmayarak Stoch'a mükemmel bir pozisyon hazırladı. Umarım Stoch bu golle moral bulur ve eski havasını yakalar.
Maçtan sonra aklıma Ali Yıldırım'ın bir sözü aklıma takıldı; Başkan'ı ziyaret etiğim perşembe günü duymuştum. Önce inanamadım, sonra ortamı germemek için kafamın bir köşesine yazdım. O gün Ali yıldırım şöyle demiş, 'Abi sen rahat ol bu maçı kazanırız'. Öyle de oldu şampiyonluk yarışı şimdi kızıştı.

<p>T-129 ATAK ilk uçuşunu 17 Ağustos 2011 tarihinde gerçekleştirdi. Helikopterin ilk teslimat ise  2

TAARRUZ VE TAKTİK KEŞİF HELİKOPTERİ - T129 ATAK

NASA görüntüleri paylaştı! Mars'taki gizli geçidin sırrı ne?

Hayvanların şaşırtan dostluğu! Onları hiç böyle görmediniz

Akdeniz'de zehirli deniz kestanesi tehlikesi