• $13,6497
  • €15,5136
  • 783.648
  • 2004.55
15 Mart 2013 Cuma

Salih'in bir sırrını açıklıyorum

Geriye yaslanan, orta sahada top kazanamayan, pozisyon bile üretemeyen, sıkıntılı bir görünümdeydi.

Salih oyuna girdi, her şey değişti. Sihirli bir el değmiş gibi orta saha toparlandı, takım birden geriye yaslanmaktan ileride baskı kuran oldu. Haftalardır kulübede oturan Salih, önce Sow'u gol pozisyonuna soktu. Sonra orta sahada kazandığı topla Cristian'ı atağa çıkardı. Sonra da geriden koşarak Horvath'ın ayağından çaldığı topla golü attı. O an, Aykut Kocaman'a baktım. Dünyanın en mutlu insanıydı.
Aklıma, aylardır Fernandes'in menajerinin "Avrupa için Salih'i himayesine almak istemesi" geldi. Duyduğuma göre daha başka menajerler de varmış. Bu şu demektir:
Salih, Avrupa piyasasının gündemine girmiş. Hakkı da. 10 milyon euro bonservis parası verilen yabancıların yanında Salih gözü kapalı 20 milyon euro eder. Belki de daha fazla. Çünkü yaşı 18. 30'un üstünde değil. 
Bu genç çocuk, elinden geleni fazlasıyla yaptı da, Cristian'ın hali neydi! Topa iyi vuran, F.Bahçe'ye çok maç kazandıran Cristian bu kez tam istediği toplara vuramadı. Acaba genç Salih'in oyunundan mı etkilendi.
DİLERİM AKILLANMIŞLARDIR
Peki Volkan'a ne demeli? Haftalardır formsuz. En güvendiğimiz yer kalemiz diyenler bile top Volkan'a gelince tedirgin oluyor. Hele geri paslarda. Kötü bir dönem geçiren Volkan nasıl Milli Takım'da oynayacak? Volkan gibi, Selçuk'un da top ayağına gelince insanlar huzursuz oluyor. Bu maçın Salih'ten sonra en iyisi, çalışkanı, mücadele edeni Caner'di. Çok çalıştı.
Seyirci olsa, tribünler Bursa maçındaki gibi dolup taşsaydı, F.Bahçe bu sıkıntıları yaşamaz, maçı da çok farklı kazanırdı. Dilerim takımlarına kötülük yapanlar akıllanmışlardır. Çünkü son yarım saat, özellikle golü yedikten sonra takım ilk 30 dakikadaki gibi geriye çekildi. 40 metrelik alanı rakip takıma verdi.
Her şeye rağmen futbol sonuç oyunu. Tarih kötü oynadığını değil, tur atladığını yazacak.
Salı günü G.Saray, dün gece de F.Bahçe en iyi 8 arasına girdi. Türkiye'deki futbolu beğenmeyenler bakalım ne yapacaklar?

 

<p class='MsoNormal'>Eda Cabul sordu, Hukukçu Cüneyd  Altıparmak cevapladı.</p>

FİYATLAR NEDEN ARTIYOR?

Ankara'nın Beypazarı ilçesinde yerlerinden kopan kayalar evlerin üzerine düştü

2021 yılında Türkiye'de en çok yapılan aramalar

Trabzon'da 4 farklı noktada orman yangını