• $9,4557
  • €10,9853
  • 548.021
  • 1507.38
25 Kasım 2013 Pazartesi

O motivasyon işe yaradı da...

İlk on dakikada biri gol dört pozisyon... Altıncı dakikada öne geçiyorsun, iki dakika sonra Kuyt, Webo boş kaleye topu gönderemiyorlar. Neden, sakin değiller. Biraz da “Biz bu takımı yeneriz” havasına girmek. Ondan sonra da ilk yarının son dakikasına kadar üç pozisyon daha var. Yine laubalilik.
Neresinden bakarsan bak en azından yarısı gözü kapalı gol atılacak pozisyonlar.
Sonra da, fark yapacağın maçın ilk yarısını berabere bitiriyorsun. Hem de kendi kalenden topu laubali uzaklaştırmak yüzünden.
Ersun Yanal'ın işi zor...
Elindeki katiteli oyuncu sayısı fazla olunca, oynamayan buruluyor. Özellikle bu hastalık dünya kupasına gidecek oyuncularda başladı. Hoca takımı, yabancılar dünya kupasını düşünmeye başladılar...
Mesala Meireles...
Onsekize dahi giremeyince yüzü asıldı. Alper'e güveniyor. Takım oyunu değil kendine oynıyor. Topu ayağına alınca kimseye vermek istemiyor. Elinden gelse sahada on kişiyi de çalımlayacak. Caner oyunda var mı yok mu belli değil..
Oysa maçtan önce futbolculara ciddi olup, mücadele ederek kazandıkları maçlar ile Konya maçının ikinci yarısındaki laubali durumlarını anlatan çok güzel görüntü hazırlanmış, “hangisini olmak istersiniz. Sahada savaşarak kazandığınız maçlar gibi bu yoksa Konya maçındaki gibi mi olmak istersiniz” denmişti..
O filmin etkisi dördüncü dakikada golü atınca bitti... Rüzgârı da beraberlik golüne kadar sürdü...
İkinci yarıda Antalya İsa ile defansı beşleyip orta sahayı da kalabalik tutarak kontratağa dayalı futbolu tercih edince bu kez zorlanan taraf Fenerbahçe oldu.
Sakin kimse milli maç araları yaramıyor demesin... Fenerbahçe bu sezon gol rekoru kırabileceği bir yine son dakika da kazandı... Kaybedebilir di de.
Kaliteli kadrosu bir fırsatı değerlendirip, üç puana almasını bildi... Bu galibiyet şampiyonluk yarışında çok önemli... Ama benim kafam hala o akıl almaz kaçan gollerde...

<p>Evi alev alev yandı. Tabloları küle döndü. O, gözyaşları içinde basın açıklaması yaptı.</p><p>Ola

Çevreci ressamın evi yandı

WhatsApp 1 Kasım'dan itibaren bu telefonlarda desteklenmeyecek

Mersin Uluslararası Limanı'nda 60 kilo 950 gram kokain ele geçirildi

Hayvancılıktan sağladıkları gelirle 35 ülke gezdiler