• $15,8955
  • €16,8288
  • 941.832
  • 2379.58
13 Temmuz 2011 Çarşamba

Metris taktiği arkadaşlar sahaya inin!

Başkan Yıldırım'ın 'Kulübe ve futbol takımına sahip çıkın. Ben varmışım gibi kulüpte her şey eskisi gibi devam etsin' mesajı üzerine bütün yöneticiler dün Samandıra'da futbolcularla bir araya geldi
Savcılıktaki ifadesini 'Dar ağacında olsak bile son sözüm F.Bahçe' diye bitiren, Metris'te hükümlülerin 'Sen bizim kocaman gururumuzsun' sloganları karşısında gözyaşlarını tutamayan Başkan Aziz Yıldırım, dört duvar arasında bile F.Bahçe'yi düşünüyor.
SAĞLIĞINI BİLE UNUTTU
YILDIRIM'ı sağlığı kadar, 13 yıl hizmet ettiği kulübün yaşanan bu olaylardan etkilenme ihtimali de kara kara düşündürüyor. Avukatlarıyla bir araya geldiğinde de şike soruşturmasındaki hukuki süreçle birlikte F.Bahçe'deki gelişmeleri de uzun uzun değerlendiriyor. F.Bahçe Başkanı, son görüşmede avukatlardan bir mesaj iletmesi ricasında bulundu.
BİR ŞEYE İHTİYACINIZ VAR MI
BAŞKAN Yıldırım, F.Bahçeli yöneticilere 'Kulübe ve futbol takımına sahip çıkın. Ben varmış gibi her şey eskisi gibi devam etsin' diye haber gönderdi. F.Bahçeli yöneticiler de bu mesaj üzerine sahaya inme kararı aldı. Bütün yöneticiler dün akşam Samandıra Tesisleri'ne çıkarma yaptı, futbolcularla bir araya geldi.
OYUNCULARLA tek tek ilgilenen yöneticiler bir eksiklerinin ya da isteklerinin olup olmadığını sordu. Sohbetin ardından F.Bahçeli yöneticiler, futbolcularla yemek yedi.

Belçika seferi bugün başlıyor
F.bahçe, üçlü turnuvaya katılmak için bugün saat 11.00'de Belçika'ya uçacak. İlk maçını yarın 21.00'de Twente ile yapacak olan Fener, cumartesi de aynı saatte S.Liege ile ikinci hazırlık maçını oynayacak. Turnuvada ayrıca Cuma günü Twente ile Standard Liege karşı karşıya gelecek.

5 gün 5 eylem
Bugün: Takımı Belçika'ya uğurlama... 2 ve 3. Gün: Medya çalışması... 4. Gün: Fenerium'lara akın. 5. Gün: Formalar giyilip sokağa çıkılacak
F.BAHÇELİ taraftarlar, Topuk Yaylası ve Bağdat Caddesi'ndeki eylemlerini bu hafta da sürdürme kararı aldı. '5 gün 5 eylem' hareketi bugün Sabiha Gökçen Havaalanı'ndan F.Bahçe'yi topluca Belçika'ya uğurlama ile başlayacak. Sonraki iki gün medya üzerinden eylem yapılacak.
CUMARTESİ günü Feneriumlar'a akın edecek olan taraftarlar, alışveriş yaparak kulübe katkı verecek.
Taraftarlar pazar günü ise bir kez daha sokağa inecek. F.Bahçeliler pazar günü Türkiye'nin her yerinde alışveriş merkezlerinde, caddelerde, meydanlarda, sinemalarda, plajlarda, piknik alanlarında Sarı-Lacivertli forma ile boy gösterecek. F.Bahçeli taraftarlar, 'Sevgi eylem gerektirir' sloganı ile protestolarını sürdürecek.

<p> </p>

“Havalimanı yıkılıyor” yalanı

Yavrusu için kendini feda etti! Vahşi doğanın acımasız yüzü

ABD 50 yıl sonra UFO'ları konuşmak için panel düzenledi

Doğu Karadeniz'in zorlu yolları havadan görüntülendi! Yolculuk yapmak cesaret ister