• $16,7255
  • €17,7093
  • 988.948
  • 2526.8
13 Ağustos 2012 Pazartesi

Mert'in hatası Çakır'ın yorumu

F.Bahçe iyi yolda, geçen sezondan da farklı. Oyun disiplini, mücadele hırsı, futbolcuların kendine güveni üst düzeyde. Sadece biraz zamana ihtiyacı var. Volkan, Yobo ve Gökhan'lı takım daha iyi olur.
Bu maçın sonucunu Türkiye'nin gurur duyduğu iki kişi belirledi:
1- Volkan sakatlandı, Mert ısınmadan oyuna girdi. Boşa çıktığı top, gol oldu. Volkan şu haliyle o golü yemezdi. Ancak, o da Ali Sami Yen'de Nonda'dan yediği benzer golle F.Bahçe'yi şampiyonluktan etmişti. Yobo da olsa o topu kaleciye bırakmazdı.
2- Cüneyt Çakır, Kuyt'a yapılan faulü görmedi. O top gitti, gol oldu.
Futbol da bunlar olabilir. Kaleci Mert de, hakem Cüneyt Çakır da görevlerini en iyi şekilde yapıyorlar ama dün iyi değillerdi.
BU TAKIM CAN YAKAR
Lig başlamadan G.Saray'ı şampiyon ilan edenler, 'Birinci belli, ikinci kim olur?' diyenler, F.Bahçe'yi hafife almasınlar.
Bu takım bu sene çok çan yakar.
1- Pozisyona girmede, gol atmada, sıkıntısı yok.Topu ileriye taşımada da öyle...
2- Orta sahası tam oturmadı. Şu anda, Topal tam istenilen çizgide olmadığı için Caner üzerine binen mücadele ve top kazanma yükünü yapmaya çalışıyor. Emre gibi olmasa da presle kazandığı topları oyuna olumlu sokabiliyor, hücuma katılıp kaleye şut da atabilir. Ayrıca Hasan Ali ile de iyi anlaşıp içeri girerek arkadaşını sürpriz hücuma çıkarabiliyor..
3- Krasic hazır olduğu vakit orta saha farklı olur. En azından bu oyuncu geriye de gelip top kazanabiliyor.
4- Bu sene en büyük kazanç, Kuyt. Mükemmel oynuyor. Arkadaşlarını oynatıyor. Alex ile de iyi anlaşıyor. Hücumda, Cristian ile oluşturdukları bu üçlüye Krasic de katılınca, F.Bahçe çok gol atan takım havasına girer..
5- Aykut Kocaman, topun F.Bahçe'de kalmasını istiyor. Ancak,  hastalık haline gelen 'yavaş' ve 'yan pas oynama' alışkanlığından vazgeçmeleri ve kaleye şut atma oranını çoğaltmaları şart.
EMRE İÇİN BEKLEYİN!
Şunu söyleyeyim; Bu kupayı kazanmak, moral olarak önemlidir. Daha önemlisi oynanan futbolun gelecek için ümit vermesidir. Aykut Kocaman sorunsuz, sahada takım oyunu oynayan bir ekip oluşturmuş. Eksikleri yok mu? Var. Gökhan, Yobo, Volkan. En azından bir santrfora ihtiyacı olmadığı çok net belli oldu. Orta sahada Emre'yi arayanlar da biraz beklesinler. Yapılacak bir-iki denemeden sonra o bölgeye çok farklı bir isim monte olabilir. Önemli olan, Alex. Böyle diri olsun, Kuyt ile birlikte takımı coştururlar.

<h2><span style='font-size: 1.6rem;'>Yonca-Onuk Tersanesi<span style='font-weight: normal;'> ve </sp

ULAQ VE SALVO'NUN ARDINDAN DENİZLERDEKİ YENİ GÜÇ SANCAR!

Karahantepe geçici çatıyla korunma altına alınacak

Her gün iki tane yumurta tüketirseniz... İşte vücudunuza etkileri

Sadece ormandaki malzemeleri kullanarak yaptı! Milyonlarca kişi tarafından izlendi