• $13,4799
  • €15,296
  • 795.682
  • 2011.16
15 Şubat 2013 Cuma

Meireles'in ihaneti meşalecilerin zararı

Başkan Aziz Yıldırım, Celal Doğan, yöneticiler ve Emre ile birlikte şeref tribününde maçı izlerken olaya en yakın kişilerdik. Futbolda ince hareket derler ya topuk pasıyla hava atmak istedi, yapamayınca sinirlendi. Tekmeyi bastı. Ne sert giren vardı ne de onu iten. Peki o vakit, durup dururken tekme atmak ne demek? 
Arkadaşlarına resmen ihanet etti. Maçı sattı. Oyundan çıkarken, Aykut Kocaman'ın ona bir bakışı vardı, ben tribünde utandım. Bak kardeşim tükürdüğün vakit haklıydın, herkes senin arkanda durdu. O zaman 'Ben bu hareketi yapmadım. Çocuklarımın yüzüne nasıl bakacağım' diyordun. Peki şimdi çocuklarının ve takım arkadaşlarının yüzüne nasıl bakacaksın. Ne yapmak istiyorsun? Kafan mı bozuk? F.Bahçe'den ayrılmak için sebep mi arıyorsun. Delikanlı gibi söyle. Ama daha maçın 3. dakikasında sahada arkadaşlarını yalnız bırakmanın karşılığı çok ağır olmalı.

KAFAMA TAKILAN 3 ŞEY

Maçtan önce Kuyt'ın oynadığını duyunca endişelenmiştim. Ama ilk yarı baktım aslan gibi koştu. Sow ve Webo ile ileri üçlü devamlı baskı kurup mücadele ettiler. Kimseye söyleyecek sözüm yok. F.Bahçe 10 kişi kalmasına rağmen çok iyi mücadele etti. En azından geri çekilmedi. Pozisyon da buldu. Ancak F.Bahçe'nin oyun planında orta sahada kapanan Bate Borisov'a karşılık kenarlardan oynamak vardı. 10 kişi kalınca bu sefer oyun planını değiştirip, Webo ve Sow'a atılan uzun toplarla pozisyon üretmeye çalıştılar.
Çok tenkit ettiğim Cristian dahil hepsi yürekleriyle oynadılar. Koştular, mücadele ettiler ve sahadan başları dik çıktılar.

KAFAMA ÜÇ ŞEY TAKILDI:
1- Meireles, o utanç verici hareketi yapmasaydı; F.Bahçe maçı da kazanır hatta turu da atlayacak skoru elde ederdi.

2- Marsilya'da meşale yakıp kavga eden arkadaşlar, F.Bahçe'ye nasıl zararınızın dokunduğunu gördünüz mü? Bu takım, Belarus'ta 10 kişiyle aslanlar gibi mücadele etti. Ama rövanşı kendi sahasında taraftarsız oynayacak.

3- F.Bahçe bu mücadelesi ile çok iyi moral kazandı.

<p>Çok şanslı biri olduğunu söyleyen Bülent  Serttaş, 'sahnelerden çok para kazanıyor ve kazandırıyo

Gayrimenkul zengini Bülent Serttaş'ın duası: Rabbim çok para verme!

İstanbul'da bordo-mavi fırtına!

Beyaz örtü her yeri sardı! İşte Türkiye'den kar manzaraları

Piton ve timsahın ölümcül mücadelesi! Görenler dehşete kapıldı