• $13,6562
  • €15,2329
  • 788.691
  • 2006.79
4 Şubat 2013 Pazartesi

Kuyt ile Volkan'ın hali ne olacak?

Özellikle Webo hareketli. Maç eksiği olmasına rağmen Emre bir şeyler yapmak istiyor. Ziegler bıraktığı yerden devam ediyor. O da iyi.

Ama anlayamadığım, Kuyt.

Haftalardır kötü. İlk geldiği günkü görüntüsünden çok uzak. Ama 90 dakika sahada. Neden! Oyundan çıkarsa küser mi! Ve böylesine kötü olan Kuyt penaltı atıyor.

Webo yeni gelmiş, istekli. Emre kaptan olmuş. İkisinden biri atsa olmaz mı! Kötü oynayan futbolcuyu sahada kazanmak penaltıyı attırmakla mı olacak!

DOKUNULMAZLAR MI?  

Ya Cristian'a ne demeli? Meyve vermeyen ağaç gibi. Oynadığı yer çok önemli. Ama o sahada yok.

Volkan, G.Saray maçından bu yana haftalardır formsuz. Kendisi de 'Kaptanlık beni yordu' diye söylüyor. Kafası rahat değil. Yerine Mert var, o da milli kaleci. Kulübede oturuyor. Yediği hatalı golle de hedef oluyor.

Yapma hocam! Sen adaletli bir insansın. Oyun felsefene itirazım yok. Elinde maç sonucunu etkileyecek, gol atacak, gol pası verecek iyi oyuncular var. Ama o işi yapacaklar formsuz. Kötü oynayana 'Her an düzelir' düşüncesi ile neden uzun süre tahammül ediyorsun? İşte bunu anlayamıyoruz.

Kuyt'ın, Cristian'ın dokunulmazlıkları mı var? Hadi Ziegler'i anlıyorum, baldırında çekme oldu. Webo'da ne gördün? Maç eksiği dersen Belediye'de her maçta oynayan oyuncu.

Yazık Gökhan'a. 18'e alınmayan Stoch'un ne günahı var? Yapma hocam!

Elinde çok iyi bir kadro var. Duygusallığı bırak. Sakın kimse 'G.Saray'ın Beşiktaş'ın puan kaybettiği hafta bize yaramıyor' demesin. Futbol hırs, mücadele oyunu. F.Bahçe, Sivas maçı öncesi yakaladığı iyi havayı, Volkan'ın yediği goller, Kuyt'ın kaçırdığı penaltıyla dağıttı. Daha da önemlisi Elazığ maçından sonra ikinci kez altın tepside sunulan liderle aradaki puan farkını kapatma şansını yine elinin tersiyle itti.

<p> </p>

Kamu işçisinin maaşı ne kadar artacak?

Dalış sırasında köpekbalığına yem oluyordu! Okyanusta dehşet anları

Polisleri şaşkına çeviren suçluların ilginç fotoğrafları

dünyanın en zor testi olduğu iddia edilen dikkat testi! Sosyal medyayı salladı